www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie odpala i nie jeździ na bezynie- na gazie bez problemu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie odpala i nie jeździ na bezynie- na gazie bez problemu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
harbe
*
*


Dołączył: Feb 12, 2011
Posty: 11
Skąd: Poznañ

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 8:45    Temat postu: Nie odpala i nie jeździ na bezynie- na gazie bez problemu Odpowiedz z cytatem

Plymouth Voyager 3.0 V6 95r.

Witam. Jak w temacie mam problem i nie wiem co jest grane. Do wczoraj jeździłem voykiem było wszystko ok. Podjechałem do sklepu, po wyjściu ze sklepu wsiadam, a tu lipa nie chce odpalić na benzynie, przełączyłem go na gaz odpala pięknie z jazdą też bez problemu. W czasie jazdy na gazie kiedy przełączam na benzynę siada momentalnie na gazie wszystko ok. Z kilka dni wcześniej też zauważyłem że przy przełączaniu biegów spadały obroty po czym po chwili się wyrównywały, lub spadały także gasł.

Dzisiaj jak zajrzałem pod maskę to mam przewody zapłonowe porozrywane, jeden od cewki i dwa od świec!?

Może wiecie coś na temat stanu zdrowia tak zachowującego się voyka?


Ostatnio zmieniony przez harbe dnia Pon Maj 16, 2011 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kitt78
*
*


Dołączył: May 25, 2009
Posty: 474
Skąd: Torun

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pompa paliwa siadła?
_________________
2004 Dodge Stratus 2.4 LPG (A604)
był: Dodge Grand Caravan 3,3l AWD rok 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 20:14    Temat postu: Re: Nie odpala i nie jeździ na bezynie- na gazie bez problem Odpowiedz z cytatem

harbe napisał:
Plymouth Voyager 3.0 V6 95r.



Dzisiaj jak zajrzałem pod maskę to mam przewody zapłonowe porozrywane, jeden od cewki i dwa od świec!?

Może wiecie coś na temat stanu zdrowia tak zachowującego się voyka?



Takie małe zwierzątko imieniem ..kuna... robi takie spustoszenia w kablach WN i nie tylko ,Może przegryzła też kabel od pompki paliwa lub od wtryskiwaczy i dlatego gaśnie.
Proponuje założyć elektroniczny odstraszacz kun ,wychodzi taniej niż wymiana kabli Wink
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
harbe
*
*


Dołączył: Feb 12, 2011
Posty: 11
Skąd: Poznañ

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie muszę to zobaczyć czy nie pompa czasem też poszła, ale te kable porozrywane mnie zastanawiają tym bardziej że w marcu zakładałem nowe, fakt że nie jakieś kozaki tylko polski producent "JANMOR" ale zastanawia mnie to czemu je tak rozerwało, tego od cewki przy końcówce i przy końcówkach przy kopułce ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wmarek65, najlepszym i najtańszym ,sprawdzonym przez wielu niedowiarków sposobem na gryzonie jest zawieszenie takiej kostki toaletowej w plastikowym koszyczku w przegrodzie silnikowej ,proste a skuteczne
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group