www.asu.pl :: Zobacz temat - Bardzo nietypowa żarówka.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bardzo nietypowa żarówka.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sebring
*
*


Dołączył: Jan 16, 2011
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 18:14    Temat postu: Bardzo nietypowa żarówka. Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam do was pytanie o oznaczenie bardzo nietypowej żarówki do oświetlenia wnętrza, pochodzi z Sebringa . Gdyby ktoś z was znał oznaczenie tej żarówki byłbym wdzięczny. Pozdro
Fotka:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co to za zarowka ale taka sama ma PTS pod maska Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przerobiłem to na zwykłe żarówki europejskie ale te dłuższe nie pamiętam ile watowe.

Blaszki najpierw trzeba nabić punktakiem bo to twarde a później dobre wiertło i trzymać ją w mocnych szczypcach bo jak złapie wiertło to wyrwie i zniszczy blaszkę.





Oczywiście wiertać przez twarde drewno dąb lub coś podobnego.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300


Ostatnio zmieniony przez sato dnia Nie Sty 16, 2011 22:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sebring
*
*


Dołączył: Jan 16, 2011
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem, nazywa się ona Żarówka markera 561S kosztuje ok.10zł i jest cięzko ją kupić.
satodobry pomysł z tym nawiercaniem, też tak będe musial zrobić, przynajmniej te bańki są normalnie dostępne nie jak te amerykańskie wynalazki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Sebringach do czytania mapy-oswietlenia wnetrza- byly na ogol zarowki 2112 i 2122 ktore wygladaja tak: http://czesci-usa.com.pl/pl,product,478857,zarowka,rurkowa,mb2112.html Jest tak samo mocowana . Na przyszlosc staraj sie podac dokladny model auta,to latwiej pomoc znalezc dokladny opis czesci w katalogach.Sebringow jest 45 modeli i kazdy z nich w zaleznosci od rocznika (model roku) ,wersji silnikowej i wyposazeniowej ma duzo rozniacych sie czesci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak dla poszerzenia występowania tego typu żarówki, to występuje też w Plymouth G.Voyager 3,3 z 1996r w oświetleniu bagażnika.
Pewnie w bliźniakach też występuje, a ulokowana jest w klapie bagażnika i potwierdzam, że jest trudno dostępna.
Ale się napisałem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group