www.asu.pl :: Zobacz temat - Simering..uszczelka za kołem pasowym
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Simering..uszczelka za kołem pasowym

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek_TC
*
*


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 15:45    Temat postu: Simering..uszczelka za kołem pasowym Odpowiedz z cytatem

Poszukuję part number'u bądź podpowiedzi gdzie kupię

wg. słów mojego mechanika ( o ile dobrze spamiętałem)

uszczelniacz wału za kołem pasowym przednim od rozrządu... chodzi o sam jakiś simmering ponieważ w tym miejscu mój silnik dostaje małego wycieku.

Serdecznie dziękuję z góry za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiem tylko tyle, że jest on dość łatwo demontowalny, oczywiście po zdjęciu koła pasowego.
U mnie jest ten sam problem, też delikatnie się poci, ale zostawiłem to w takim stanie jak jest.
Z pewnością ten "zimering" zejdzie bez "rozbebeszania" silnika, tyle, że jak się go wyjmie, to będzie pewnie na tyle pokaleczony, że będziesz musiał założyć nowy.
Zadzwoń np. tu czyli do "Makrohurtu" (nie wiem skąd jesteś) w Słupsku, mają bardzo duży wybór różnego rodzaju uszczelniaczy i nie tylko.
Mają też swoją stronę internetową.
Ja u nich kupiłem "od ręki" uszczelniacz pompy wspomagania, który jest uszczelniaczem kierunkowym i podejrzewam, że ten pod kołem pasowym wału też taki będzie.
Spróbuj zadzwonić pod ten numer ( w niedzielę mają zamknięte) 59- 842-57-32 mają dużo katalogów, nie wiem czy akurat w naszym temacie, ale zawsze warto spytać. Ja za swój "zimering" do pompy zapłaciłem 10zł i myślę, że ten pod koło pasowe wału będzie kosztował podobnie, bo ma podobną wielkość, no może jest troszkę większy.
Nie wiem czy coś pomogłem, ale zawsze jakiś trop już jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_TC
*
*


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc, problem jest tylko w tym że ja potrzebuję znać wcześniej i kupić tę uszczelkę nim zdemontuję tamtą. Dlatego też pytanie do tych co to wymieniali czy znają rozmiar i typ.
I dokładnie jak mówisz, dojście do niej jest proste po zdjęciu koła pasowego.
Także jeśli ktoś to już przerabiał proszę o pomoc Smile
Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group