www.asu.pl :: Zobacz temat - Włączający się samoczynnie sygnał klaksonu ???
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Włączający się samoczynnie sygnał klaksonu ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 16:19    Temat postu: Włączający się samoczynnie sygnał klaksonu ??? Odpowiedz z cytatem

Włączający się samoczynnie sygnał klaksonu ???

Witam dawno nie pisaliśmy na forum bo z autkiem było Oki tylko udzielaliśmy się komentując inne posty.

Dzisiaj przyszedł czas ze potrzebujemy waszej pomocy forumowicze problem jest następujący.

Uruchomiając autko jadę sobie prosta droga i nagle słyszę ktoś trąbi po chwili to to samo lecz nikogo w pobliżu nie ma ja się okazało to trąbiło nasze auto tak samo z siebie. Na 2 dni wszystko się uspokoiło lecz dzisiaj rano po włożeniu kluczyków i odpaleniu auto znów samoczynne trąbienie takie około 10 sek i cisza , wiec przejechałam około 200 metrów i nagle znowu klakson przypomniał o sobie z tym ze teraz na około 2 sek. Na dzień dzisiejszy wyciągnęliśmy przekaźnik od klaksonu i jest cisza tzn nie załącza się sam jak i nie działa po wciśnięciu w kierownicy. Co może być przyczyna i gdzie jej szukać czy może obrazu śmigać do warsztatu i oddać autko elektrykowi.

Przekaźnik klaksonu jest na pewno sprawy bo zakładałam z innego Voyagera , poza tym innych objawów nie ma , na w tamtym tygodniu nie wiadomo dlaczego przestał działać nawiew , elektryczne szyby i radio ale po następnym odpaleniu wszystko wróciło do normy nie wiem czy to ma związek ze sprawa ale wole napisać.

Moje auto to Dodge Caravan 2003 r 3.3 w automacie.
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeb by sprawdzić taśmę przy kierownicy.
Sprawdź na kierownicy czy wszystkie funkcje ci pracują.
Jeśli taśma będzie dobra to czeka cię kontrola wiązki.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko w kierownicy dziala tzn funkcje tempomatu
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś z forum opisywał podobny problem tylko w starszym modelu.

Może by jednak należało sprawdzić tę taśmę w kierownicy czy nie powoduje zwarcia.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group