www.asu.pl :: Zobacz temat - ODPOWIEDŻ z ROCKaUTO.COM !
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ODPOWIEDŻ z ROCKaUTO.COM !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 20:45    Temat postu: ODPOWIEDŻ z ROCKaUTO.COM ! Odpowiedz z cytatem

Thank you for contacting RockAuto.

Unfortunately, we do not have technicians or mechanics on staff. There is no standard numbering for front and rear oxygen sensors, so I am not able to tell you where the two ACDelco oxygen sensors we have listed are placed in your particular vehicle. We do offer repair manuals for many vehicles that may be of some assistance. You may locate this under the literature category. You may also find it helpful to contact a local mechanic and ask about the oxygen sensor numbering system for your Escalade.

ACDelco Part # 2134670 would be placed in position 3, which is located after the converter.

ACDelco Part # 2131161 would be placed in position 2, in the exhaust manifold/crossover.

If you need further assistance please respond to this email or call us toll free at 1-866-762-5288.

Thank you,

Sarah
RockAuto Customer Service

phone: (608) 661-1376
fax: (608) 836-5694
toll-free: 1-866-ROCKAUTO (1-866-762-5288)


Chciałem kupić 4 sondy 2 przód 2 tył.Dostałem taka odpowiedz.
Czyli co? Oni mają sondy tylko na pozycja 2 i 3. A nie mają na 1 i 2.
Bo ja już chyba świra dostane dziś z tymi sondami AcDelco.

http://www.rockauto.com/catalog/raframecatalog.php

Chodzi tez o to ze nie widać przy AcDelco sondach na tej stronie jakie mają końcówki/conectory. Przy innych widze.Wiec wiem które są przód które tył.Przy AcDelco akórat nie ma zadnego zdjęcia/obrazu.
??
W specyfikacji widać ze sa to 2003-2007 Escalade ale czy wystarczy zamówić 2 takie i 2 takie nie widząc wtyczek nie wiem czy nie zamawiam np:4 tył?

Tu jest katalog ze strony ACDelco.
http://parts-catalog.acdelco.com/catalog/catalog_search.php

Panie MarkSeven próśba żeby pan rozwiązał tą zagadkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 4:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nikt nie wie.Zamówie po jednej. Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 5:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogolnie mowiac pisza tobie,abys sam ustalil na podstawie fachowych katalogow lub pomocy mechanikow jakie numery sensorow potrzebujesz,bo nie sa one jednakowe dla wszystkich miejsc.Pisza (fajne!) zebys skontaktowal sie z lokalnym mechanikiem i zapytal go o system numeracji sensorow w twym Escalade.Podaja tez gdzie siedzi jaki numer sensora ktory maja aktualnie: <<.. 213670 (poz3 ,kwadratowa wtyczka) jest to dolny sensor (katalizator) , a 2131161 (poz.2 , trojkatna wtyczka) jest gorny ( kolektor). Niektore firmy, na kazda pozycje nieuniwersalnego sensora maja oddzielny numer na czesci pomimo ze sensory sa nieraz takie same.Czasami roznia sie tylko prowadnica na wtyczce. Na ogol pozycja 1 i 2 to gorne sensory i trojkatne wtyczki , a 3 i 4 to dolne i kwadratowe wtyczki.Np. firma NTK podaje do Twego auta dwa takie same sensory gorne - prawy i lewy ,oraz dwa jednakowe na dol.. AcDelco w swym katalogu podaje tylko te dwa sensory. Wyglada tak ,jakby w sprzedazy do Escalade 6.0 2003-06 byly tylko one. Jak wymienialem sensory ( czy inne czesci) to nigdy sie nie zastanawialem jak sie nazywaja i jakie maja wtyki ,bo zamawialem komputerem gdzie byly od razu zaprogramowane numery i odbieralem gotowe z magazynu.Na pudelku byl napis - posn 1,posn 2 , itd.Proponuje najpierw zamowic na eBay Serwisowke na CD.Wtedy bedziesz mogl zawsze sam wszystko dokladnie ustalic.>><<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 5:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki MarkSeven.

Właśnie też byłem zdziwiony że AcDelco też tylko pos 2 i 3 jest.Dziś podpytam w servisie Cadillac.

Wydaje mi sie że jest tylko 2 i 3 ze względu na przód/tył.Natomiast strony Lewa/Prawa nie mają chyba znaczenia. Question Chociaż przy sondach innych firm jest napisane Lewa/prawa? I to mnie zastanawia.Bo wtyczki na przód są takie same obie trójkątne.A z tyłu dwie takie same kwadratowe.

Leżąc pod autem obejrzałem te sondy i są one identyczne z zewnątrz.

Pozdrawiam.

Znalazłem zdjęcie w innym sklepie.
http://www.partstrain.com/store/details/AC_Delco/Oxygen_Sensor/AC2131161.html?location=In_Exhaust_Manifold_Or_Crossover

Wyraznie napisane że pozycja 2 do "Maniflod/kolektor" i widze wtyczke na przód.
Lub do "Crossover" co to oznacza? Question( jakiś coś skrzyżowane?

Te sondy widze w specyfikacji są przeznaczone do bardzo wielu samochodów USA.Lista jest długa.
To chyba nie robili by czegoś takiego ze sondy są np: pozycja 1 lewa pozycja 2 prawa, pozycja 3 lewa , pozycja 4 prawa. I kazda sonda inna?
To by strasznie kąplikowało sprawe z tymi sondami w tylu samochodach.
Ja obstawiam narazie ze pozycia 2 i 3 to oznczenia po prostu przód tył.Co w USA moze być oczywiste.A my do tego dojdziemy Cool
A serwisówkę kupię na pewno bo widzę ze to mus przy usa car.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
V8USA
*
*


Dołączył: Sep 08, 2010
Posty: 101

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 13:35    Temat postu: Sondy Lambda Cadillac Escalade 6.0 345/AWD Odpowiedz z cytatem

Wyjaśnione.No i w końcu mozna kupować.

Sondy Lambda są przednie i tylne.

I koniec i kropka.Nie ma podkategori na strony itp.
lewa/prawa

Kupujesz przednie dwie lub tylne dwie i wkrecasz i ma byc dobrze.

Wróciłem z Cadillac servis.

Już mi papuga Very Happy Very Happy Very Happy u haha Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group