www.asu.pl :: Zobacz temat - problem z rozsprzeglaniem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z rozsprzeglaniem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zloek
*
*


Dołączył: Jul 10, 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 10, 2011 15:55    Temat postu: problem z rozsprzeglaniem Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Posiadam Pontiaca Trans Sport 3.1 z 1991 roku z gazem.
Wszystko jest ok, ale jak silnik się nagrzeje to przy hamowaniu nie chce mi rozsprzeglić z 3 biegu i jak już stoje to silnik gaśnie.
Żeby tego unikać jak widzę czerwone światło to włączam L2 i wtedy mogę się zatrzymać.
Poprzedni właściciel zapewniał mnie ze wymienił olej w skrzyni ale jakoś w to nie wierzę do tego jest trochę za dużo oleju w skrzyni.

Czy ktoś wie co może być przyczyną i gdzie warto się z tym w Warszawie udać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zloek
*
*


Dołączył: Jul 10, 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem u mechanika od skrzyń, poziom oleju w skrzyni jest dobry,olej ma dobry kolor i nie smierdzi.

Nagle auto mi źle chodzi na gazie, co zapewne może mieć wpływ na skrzynie biegów. Na gazie mi nie zawsze chce odpalić i nierówno chodzi, pierdzi z rury jakbym miał gdzieś dziurę w wydechu, ale na benzynie chodzi dobrze,wiec niebawem wybieram się na przegląd instalacji gazowej.

Mam jeszcze pytanie, zaciął mi się wskaźnik paliwa benzyny, co może być przyczyną?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wada moze byc plywak w zbiorniku.Normalna sprawaw starych amcarach. Jesli masz problem ze skrzynia podjedz do firmy midparts. Ja u nich serwisuje 4 amcary z automatami i jest ok. CZasem skrzynia moze glupiec jak z silnikiem jest cos nie tak jednak jak nie wyrzuca tylko na 3cim a na pozostalych jest ok to skrzynia do remontu raczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zloek
*
*


Dołączył: Jul 10, 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skrzynia nie rozsprzegla tylko jak silnik jest gorący i tylko na gazie, poza tym działa dobrze, wiec chyba cos z tym gazem jest nie tak.

Powymieniam oleje, filtry, kable, swiece, zrobie przeglad instalacji gazowej i dam znac czy pomoglo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zloek
*
*


Dołączył: Jul 10, 2011
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś jeździłem na benzynie, pomęczyłem autko w upale, miał 230 stopni ale skrzynia działała prawidłowo, nic się nie zacinało, więc tym bardziej jestem przekonany, że to coś z instalacja gazową i przez nią silnik źle pracuje.

cdn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group