www.asu.pl :: Zobacz temat - Brak regulacji lusterek
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak regulacji lusterek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
saper92
*
*


Dołączył: Feb 04, 2008
Posty: 54
Skąd: lodz

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 16:14    Temat postu: Brak regulacji lusterek Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich.Znikło mi elektryczne ustawianie lusterek bocznych.Czy ktoś może mi podpowiedzieć co może jest tego przyczyną i gdzie szukać usterki.Z góry wielkie dzięki.Chrysler T&C 2002r 3,3l.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko sterowanie lusterek uciekło? Raczej rzadko używa się sterowania lusterek, może najzwyczajniej w świecie styki zaśniedziały. Albo padł bezpiecznik jeżeli nie działa więcej elementów np spryskiwacz szyby lub tp. spryskiwacz to tylko przykład, nie mam pojęcia co może być spięte tym samym bezpiecznikiem co lusterka.
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saper92
*
*


Dołączył: Feb 04, 2008
Posty: 54
Skąd: lodz

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innych nie działających urządzeń nie zauważyłem.Jest brak napięcia na kostce przy sterowniku.Czy ktoś może wie pod jakim to może być bezpiecznikiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
saper92
*
*


Dołączył: Feb 04, 2008
Posty: 54
Skąd: lodz

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem rozwiązany.Przyczyna-spalony bezpiecznik 15A na pokrywie opisany jako A/C
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj jesteśmy skazani na działania samodzielnie, w takich przypadkach jak Twój. Wykonałeś najlepszą robotę jaką można było w tym przypadku zrobić, a przy okazji zdobyłeś doświadczenie równocześnie dzieląc się tym ze społecznością forum. Mało jest ludzi chcących podzielić swymi działaniami.
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group