www.asu.pl :: Zobacz temat - Lakier samochodu
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lakier samochodu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof76
*
*


Dołączył: Jan 18, 2006
Posty: 60

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 11:58    Temat postu: Lakier samochodu Odpowiedz z cytatem

Mam kilka rys (podloznych,okraglych, nie wielkich )na samochodzie widac blache, samochod ciemny granat mozna to jakos zatuszowac ?? sa jakies mazaki co kolwiek maskujace takie rzeczy na lakierze??

I moze znacie jakies fajne sposoby na to zeby lakier samochodu wygladal super woski itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAWET TRZEBA, BO KOROZJA CI WEJDZIE (JEZELI JESZCZE JEJ NIE MA) ZEBY NIC NIE BYLO WIDAC TO NAJLEPIEJ POMALOWAC CALY ELEMENT (ALE TO SA WIEKSZE KOSZTY). SA DOSTEPNE LAKIERY DO RYS W MALYCH TUBKACH Z PEDZELKIEM- ZAPYTAJ W JAKIMS SKLEPIE Z CZESCIAMI SAM. I DOBIERZ KOLOR. NAKLADASZ NA RYSE, JAK WYSCHNIE DELIKATNIE SZLIFUJESZ DROBNYM PAPIEREM, A NA KONIEC NAJLEPIEJ POLOZYC WOSK KOLORYZUJACY
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uzywam flamastra z lakierem. dobry do malych odbic od kamieni itp. mam ulatwione zadanie bo mam biale auto ale widzielem te flamastry w wielu kolorach. co do past to jest taki tani a sprawdzony wynalazek pt "tempo" to pasta nablyszczajaco scierna.swietnie usuwa amatowialy lakier i wszelie inne naloty.trza jednak uwazac bo stosujac co tydzien latwo sie dopolerowac do podkladu:) w miejscach gdzie mam male ryski(ale nie do blachy) lub jakies slady po np qpach czy owadach mozna stosowac mleczko cif tyle ze bardzo ostroznie! po tych wszystkich zabiegach jesli juz zetrzemy wierzchnia ,brzydka warstwe lakieru(nie milimetrowa!!!) warto samochod dobrze zabezpieczyc jakims woskiem i wypolerowac gdyz sam przetarty pastami lakier jest narazony na czynniki atmosferyczne i mimi wszystko pelen mikrorowkow w ktore wlazi wszystko czego akurat bysmy tam nie chcieli:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Garet
*
*


Dołączył: Feb 16, 2006
Posty: 267
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pasta to proponuję taką:
FARECLA G6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof76
*
*


Dołączył: Jan 18, 2006
Posty: 60

PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uzywał ktoś Kredki Koloryzująca na rysy ??

Oplaca sie to kupic ? i jakie to ma działnie .. czy to tylko do kilku myc samochodu czy trwafle pokrywa ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group