www.asu.pl :: Zobacz temat - Baterie w pilocie 4 dni-Rozładowane.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baterie w pilocie 4 dni-Rozładowane.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Dzadz
*
*


Dołączył: Nov 22, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 17:39    Temat postu: Baterie w pilocie 4 dni-Rozładowane. Odpowiedz z cytatem

Witam!!! mój problem dotyczy pilota w Chrysler Town&Country 1997 baterie wystarczały średnio na ok 3 miesiące ale ostatnio to już było nie do wytrzymania 2 tygodnie a teraz 4 dni i koniec. Testowałem wszelakiego rodzaju baterię i nie mam pojęcia czego to może być przyczyna. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
habs
*
*


Dołączył: Sep 21, 2005
Posty: 125
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w pilotach też padają w parę dni , co gorsza nie używam ich bo ostatnio przestały działać , pisałem o tym w tym wątku .http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8097&highlight=
_________________
voyager 3.3 96r zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pilot ma jakieś zwarcie, i cały czas emituje np sygnał zamykania?
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Dzadz
*
*


Dołączył: Nov 22, 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co do tego pik pik to u mnie czegoś takiego nie było, nawet jak zamknąłem z pilota a otworzyłem z kluczyka to normalnie mogłem odpalić i jechać. A co do wysyłania cały czas sygnału zamykania to raczej wydaje mi się to nie możliwe, bo co bym był koło auta to pilot wysyłałby sygnał zamykania i trąbiłby za każdym razem potwierdzając zamknięcie auta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group