www.asu.pl :: Zobacz temat - Wymiana konwertera
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana konwertera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
airwolf
*
*


Dołączył: Oct 22, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 19:12    Temat postu: Wymiana konwertera Odpowiedz z cytatem

Czytając forum wiem, że sporo z Was ma doświadczenie związane z rozbieraniem/remontem skrzyni.. ja nie mam ani dośiwadczenia ani wiedzy technicznej, dlatego proszę o poradę..

swoje przygody - problemy ze skrzynią opisywałem tu:
http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7984


otóż.. składając wszystkie puzzle do kupy zakładam, że mam walnięty konwerter i być może jeszcze coś dalej.. ale tego nie jestem pewien.. i tu pytanie.. sam konwerter to koszt jakieś 500-700 zł. wygląda dość normalnie.. ale na ile skomplikowana jest jego wymiana? czy trzeba wyjąć skrzynię, czy można to jakoś wymienić bez wyjmowania całej skrzynii?

niezależnie od powyższego, zakladając, że wymienię konwerter, złożę auto to co mnie czeka?

- albo będzie wszystko ok..
- albo niie będzie - i tu pytanie.. czy podczas jazdy próbnej grozi mi zespucie nowo założonego konwertera, jeżeli założę go bez remontu całej skrzynii - w sytuacji gdy coś w niej jest jeszcze walnięte???


będę wdzięczny za fachowe porady
pozdrawiam serdecznie,
nie tracąc nadzieji Wink
_________________
VISION 3,5 '95 mit gasssss ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
airwolf
*
*


Dołączył: Oct 22, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
kurcze.. nikt nie czuje się na siłach wypowiedzieć w tej sprawie? Rolling Eyes
mój Vision nadal leży na łopatkach Sad

Szukam "złotej rączki" ale nie majstra od kombajna, tylko kogoś, kto podjąłby się remontu mojej skrzyni i będzie wiedział co robi.. Wszystkie części mogę szybko i sprawnie (max tydzień) ściągnąć zza wielkiej wody czyli ojczyzny tego rupiecia..

czy możecie kogoś poleciś w Warszawie/okolicach? za wielkie warsztaty naprawiające ASB już dziękuję.. szkoda na nich czasu..


pozdr.
_________________
VISION 3,5 '95 mit gasssss ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz wiadomość Wink
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group