www.asu.pl :: Zobacz temat - Czujnik airbag Chrysler Voyager po 2003 roku
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czujnik airbag Chrysler Voyager po 2003 roku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 18:02    Temat postu: Czujnik airbag Chrysler Voyager po 2003 roku Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie czy ktoś wie jak w Dodge Caravanie z 2003 roku wystrzeliła poduszka a dokładnie 2 poduszki kierowca i pasażer ( pasażera nie było w aucie ) to co należ wymienić tylko Airbag ???? Czy może coś jeszcze , np Fiacie palio miałem czujnik zderzeniowy a jak to wygląda w Chryslerze tez jest taki coś jak czujnik gdzieś kolo zderzaka.

Bardzo proszę o krótkie wyjaśnienie na jakiej zasadzie to działa i dlaczego wystrzeliły 2 poduszki przy bardzo malej prędkości i delikatnym uderzeniu w słupek ( znak drogowy ) prędkość około 10 kilometrów ???
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wpat
*
*


Dołączył: Feb 15, 2010
Posty: 6

PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wynika to z nieszczelności w czujnikach jaką stwierdził producent. Ja skorzystałem z akcji firmowej i wymieniono mi te czujniki za darmo. Wejdź na stronę Chryslera i gdzieś w zakładkach należy wpisać numer VIN i na tej podstawie możesz stwierdzić czy taka wymiana ci przysługuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group