www.asu.pl :: Zobacz temat - Nawiewy w voyager 98 nie działają
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nawiewy w voyager 98 nie działają

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bartaz
*
*


Dołączył: Jul 10, 2009
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 0:09    Temat postu: Nawiewy w voyager 98 nie działają Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Mam problem ze sterowaniem nawiewami. Powietrze leci tylko z wylotów głównych. Nie mogę przełączać pomiędzy nadmuchem na nogi ani na szybę. Mam tez cały czas zimne powietrze z klimy bo sprężarka się załącza. Przyglądałem się serwom które sterują klapami ale działa mi tylko ten pod nogami pasażera i to tez nie do końca bo zachowuje się tak jakby cały czas szukał pozycji. Serwa od strony kierowcy nie reagują wcale nawet po odłączeniu od klap i "puszczeniu luzem" Sad Wszystko zaczęło się po wymianie rozrządu przy którym musiałem odpiąć moduł po lewej stronie stojąc przodem do maski i oczywiście akumulator. Jak na razie czepiłem się kabli i styków i nawet przelutowałem gniazda w sterowaniu klimą i body kompie bo wyczytałem na forum że lubią się zimne luty robic ale nie pomogło. Kalibracje tez robiłem ale rezultat żaden. Tymi serwami steruje tylko ta centralna konsola czy jeszcze coś? Gdzie ewentualnie szukać jeszcze przyczyny? Te serwa to są silniczki krokowe czy zwykłe z przekładnią bo nie rozbierałem obudowy? Ostatnio zgasły mi zegary i wyświetlacz kilometrów i trybu skrzyni ale tam jestem pewien że to tylko styki. To chyba nie jest jakoś powiązane? Jakby ktoś miał jakiś pomysł byłbym wdzięczny za podpowiedź.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do licznika to pewnie zimne luty a jeśli chodzi o siłowniki to będą na trybach przynajmniej jest tak z tyłu ale jak sie przyglądałem na przednie to wyglądały tak samo.

Może te klapy się zacinają albo cieżko chodzą i siłownik nie może znaleźc pozycji.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartaz
*
*


Dołączył: Jul 10, 2009
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po wakacjach.
Klapy z tego co sprawdzałem chodzą jak masełko. Często jest tez tak ze leci cieple powietrze (te z dworu) a zimne zaczyna lecieć tylko na najwyższych obrotach dmuchawy. Słychac tez wtedy ze siłownik kolo pasażera przestawia klapę. Do momentu kiedy totalnie rozładował mi sie aku bylo wszystko ok. Zna ktos może jakiś szrot w okolicy poznania gdzie mógłbym podstawic panel klimy? Te siłowniki sterowane są tylko przez ten panel czy body comp tez bierze w tym udział?
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group