www.asu.pl :: Zobacz temat - Dodge Caravan skrzynia 3 biegi
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodge Caravan skrzynia 3 biegi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rudiszubert
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 229
Skąd: WA-wa

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 11:46    Temat postu: Dodge Caravan skrzynia 3 biegi Odpowiedz z cytatem

Ślizgała mi się trochę skrzynia (3 biegowa)i postanowiłem sam podregulować śrubę zewnętrzną .Po odkręceniu kontry ,zauważyłem , że jest ona całkiem lużna.Palcami wkręciłem ją o ok.5 obrotów i zakontrowałem.Po ruszszeniu czułem że jest jakby lepiej.Dojechałem do domu,a na drugi dzień-brak wstecznego i jeden bieg do przodu.Powróciłem do poprzednich ustawień i nic,bez zmian.Kręcę śrubą do oporu i wykręcam po trochę- żadnej zmiany.Co robić ?
_________________
Chrysler Voyager 1992 Dodge Caravan 3.0 1996
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mirusiek
*
*


Dołączył: Dec 01, 2008
Posty: 41
Skąd: Gardur

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprobuj odlaczyc akulator na chwile by zresetowac ustawienia komp. sterujacego. jezeli skrzynia slizgala sie wczesniej to juz jej cos dolegalo. sprawdz jak tam olej w skrzyni czy nie smierdzi spalonym, czy jest ladny czysty czerwony. warto zaczac od najprostrzych rzeczy, wiec reset ustawien wymiana oleju z filtrem, a potem jak nie pomorze to niestety trzeba rozebrac skrzynie i patrzyc co sie podzialo. jak sie slizgal to pewnie skonczyly sie tarczki, ale dalej to niech sie wypowiadaja bardziej doswiadczeni Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzynia trzy biegowa nie ma komputera sterującego, więc odłączanie akumulatora nie ma sensu. Kręcąc tą śrubą, ot tak sobie mam wrażenie ,że zjechałeś sobie taśmę od kickdown-u.
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rudiszubert
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 229
Skąd: WA-wa

PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie podejrzewałem z tą taśmą,ale dlaczego jest tylko 1 bieg do przodu ?Zakładając ,że nic tam się poważnego nie stało to co oprócz tarczek i taśm może być do wymiany.Gdzie w Warszawie najtaniej kupić graty do skrzyni ?
_________________
Chrysler Voyager 1992 Dodge Caravan 3.0 1996
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega ma w Wiktorowie skrzynkę ale też coś w niej jest coś nie tak jak wiem taśmy dociąga reguluje się momentem(jest gdzieś opis),sam jeszcze nie robiłem regulacji.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group