www.asu.pl :: Zobacz temat - Jaka Moc Parownika ???
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka Moc Parownika ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2005 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nzywa sie to reduktor bo jest do niego doprowadzany gaz w postaci plynnej i tam redukuje sie cisnienie a nastepnie pod wplywem temperatury odparowywuje gaz do postaci lotnej i taki jest dostarczany do silnika powiem szczerze że raczej ze wzgledu na to ze wlosi nie zabardzo przywiazuja uwage do wpisywania prawdy na homologacjach to byl taki przypadek że parownik LOVATO o mocy 150Kw byl patrownikiem 90Kw ze zmieniona tylko naklejka a w BRC jest spora róznica w wielkości co odrazu zuca sie w oczy ja do siebie wciskam do 200KW od sekwencji zobaczymy co z tego wyjdzie Smile Z tym ML-gas musiałbyś znaleść strone producenta ale z przekonania wiem że raczej masz nie wiekszy niz 100Kw na 90% te 10% pozostawiam dla tych lepszych specjalistów od gazu z duzymi parownikami z prawdziwego zdażenia spotkałem się tylko firm VIALLE,BRC,LOVATO,TOMASETTO Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tabeli jest przez producenta danego reduktora okreslana jego maksymalna wydolność i naprzykład jak masz 100Kw to ma około 90Kw jeżeli to włoskie bo oni kłamia zreguły i dobierasz reduktor do mocy auta czyli jak masz 120Kw moc silnika to powinien reduktor byc taki sam lub większy ale nie mniejszy Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc tak co do systemu obd II zalezy czy twoje auto ma normę spalin euro 2 czy euro 3 ja wpiołem sonde u siebie tylko pobrałem sygna nie rozcinałem przewodu a ten wychodzący z komputera gazowego zaizolowałem a co do drugiej to ta za katalizatorem nie wypowiem się dopoki nie sprawdze na własnym a to okolo soboty bedzie wiadomo bo bede miał do konca założoną instalację bo sam ją zakładam a jestem strasznym pedantem jeżeli chodzi o estetyke wykonania wiązki skrosowałem z orginalnymi więc nic nie widać żadnych nie orginalnych kabelków wszystko w orginale jak fabryka czekam tylko na reduktór 150Kw co do twojego jeżeli jest to tecno to moge się załozyc że ma nie więcej jak 90Kw zawsze zakłada się z zapasem aby mozna było spokojnie przyspieszyc bez narażania na zubozoną mieszankę silnik bo jezeli reduktor jest maly to swiety boze nie pomoze przy przyspieszaniu z obciązeniem na sklad mieszanki bedzie uboga poprostu i auto sie zamula i szkodzi to silnikowi niestety Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group