www.asu.pl :: Zobacz temat - Kody w Vision 3,5
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kody w Vision 3,5

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kamucho
*
*


Dołączył: Oct 06, 2008
Posty: 7
Skąd: Ĺ�wiecie

PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 7:18    Temat postu: Kody w Vision 3,5 Odpowiedz z cytatem

Witam
Od kilku dni silnik zaczął mi nie równo pracować , rzucało nim na wolnych obrotach . Troszkę poszperałem na foum i przeczyściłem przepustnicę , silnik krokowy . Niby było lepiej tylko że rano jak zapaliłem to szczęka dosłownie mi opadła . Objaw taki ja by w ogóle ssania nie załączył , czek zapalil się od razu , na pewno nie pali na jeden gar . Na szybkiego spisałem kody i wyszło mi coś takiego
12
43
34
24
55
Co robić ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

43 Peak primary coil current not achieved with max dwell time
OR
43 Cylinder misfire
OR
43 Problem in power module to logic module interface

Czyli: nie pali 1 gar, może być przewód zapłonowy, cewka lub brak sygnału sterującego z kompa.


34 speed control shorted or open

Czyli: - kontrola prędkości zwarta lub rozłączona - sprawdź czy aby nie zapomniałeś czegoś podłączyć po wyczyszczeniu silnika krokowego.

24 Throttle position sensor over 4.96V (SEE NOTE #3)

NOTE #3.Matt Rowe: “The throttle postion circuit tells the computer how far the accelerator is depressed. The Throttle Position Sensor (TPS) is on the throttle body on the opposite side of the throttle cable. The connector should have a round rubber cover over the connections. Clear the fault codes, start the car and try jiggling the wires/connectors to try to trip a fault code. Loss of this signal could cause other problems.”

Tom Wand: “Throttle Position Sensors (TPS) will on some early 1990s trucks start to drift high in voltage, there was a problem with these and the idle will not set low enough. Need to replace if it does this. As I recall, the output voltage at idle is 2.4 volts, much above is no good.”

Czyli: albo uszkodzony czujnik położenia przepustnicy albo coś z kabelkami.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group