www.asu.pl :: Zobacz temat - voyager nie pali pomocy!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

voyager nie pali pomocy!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
yeti
*
*


Dołączył: Apr 03, 2007
Posty: 38
Skąd: KROSNO.PODKARPACIE

PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 22:33    Temat postu: voyager nie pali pomocy!!! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich wczoraj przyjechałem moim voyagerem pod dom wszystko chodziło zgasiłem go ,dziś przychodzę wkładam kluczyk wszystko ok świece pogasły przekręcam kluczyk a tu rozrusznik popstykał trochę i nie ruszy po ponownym przekręceniu kluczyka kontrolki przygasają myślałem że akumulator słaby ale po wymianie na inny to samo co to może być rozrusznik czy co proszę o pomoc bo w niedziele mam jechać w trasę a tu kicha

Question
chrysler voyager 2.5 td 99 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku1
*
*


Dołączył: Jul 15, 2008
Posty: 15
Skąd: Stronie Śląskie. Windstar 3.8 pb/gas

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 5:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam na styki w cewce rozrusznika, ale bardziej prawdopodobne że podwiesiła się szczotka w rozruszniku, a o tym już było, więc użyj szukaj a znajdziesz odpowiedź na zdecydowaną większość problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yeti
*
*


Dołączył: Apr 03, 2007
Posty: 38
Skąd: KROSNO.PODKARPACIE

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za forum nikt nic nie wie , ile napisałem postów na żaden nikt nie odpowiedział a najprościej napisać szukaj przeszukałem i nic nie znalazłem więc dzięki za super pomoc !!!!!!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti voyagerów jest kilka typów,określ jakie masz auto i z jakiego rocznika,pierwsze co to weż kawałek klucza np.22,24 oczko i delikatnie spróbuj na początku popukać w okolicach tyłu rozrusznika i cewki(tylko z czuciem)mnie to kilka razy uratowało dotrzeć do domu jeśli rozrusznik ruszył to napewno zablokuje się jeszcze póki go nie zregenerujesz,sprawdz połączenie plusowe na rozruszniku(korozja,poluzowane przyłącza)no i masy na silnik.
Jeśli baterię masz dobrą to musisz mieś gdzieś spadek napięcia lub za duży pobór prądu przez rozrusznik-szczotki,odlutowana szczotka,wirnik,cewka elektromagnesu) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
diku1
*
*


Dołączył: Jul 15, 2008
Posty: 15
Skąd: Stronie Śląskie. Windstar 3.8 pb/gas

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti nie wyrażaj swojej opini niczym nie podpartej, ponieważ sam odpisywałem kilka razy na tematy związane z rozrusznikiem i było tam opisane że można stuknąć czymś po rozruszniku sprawdzić klemy i słupki akumulatora, ale Tobie łatwiej zbluzgać forumowiczów niż poświęcić trochę czasu i poszukać interesujących ciebie tematów! Tak na marginesie zanim się zalogowałem na forum i jeszcze na długo przed zakupem auta przeczytałem wszystkie posty kolegów forumowiczów i to właśnie ich opinie, ich wypowiedzi, porady naprawcze przekonały mnie do tego aby kupić auto amerykańskie, a Ty jezeli uważasz tak jak napisałeś, no to przepraszam, chyba pomyliłeś, do czego służy forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku1
*
*


Dołączył: Jul 15, 2008
Posty: 15
Skąd: Stronie Śląskie. Windstar 3.8 pb/gas

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"yeti" nie wyrażaj swojej opini niczym nie podpartej, ponieważ sam odpisywałem kilka razy na tematy związane z rozrusznikiem i było tam opisane że można stuknąć czymś po rozruszniku sprawdzić klemy i słupki akumulatora, ale Tobie łatwiej zbluzgać forumowiczów niż poświęcić trochę czasu i poszukać interesujących ciebie tematów! Tak na marginesie zanim się zalogowałem na forum i jeszcze na długo przed zakupem auta przeczytałem wszystkie posty kolegów forumowiczów i to właśnie ich opinie, ich wypowiedzi, porady naprawcze przekonały mnie do tego aby kupić auto amerykańskie, a Ty jezeli uważasz tak jak napisałeś, no to przepraszam, chyba pomyliłeś, do czego służy forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yeti
*
*


Dołączył: Apr 03, 2007
Posty: 38
Skąd: KROSNO.PODKARPACIE

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silnik mam 2.5 td 99 rok waliłem po rozruszniku i nic sprawdzałem wszystko po kolei nawet próbowałem wykręcić rozrusznik ale jedna śruba ta z tyłu rozrusznika okazała się mocniejsza ode mnie i nici z wyjazdu !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku1
*
*


Dołączył: Jul 15, 2008
Posty: 15
Skąd: Stronie Śląskie. Windstar 3.8 pb/gas

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być tak, że skończyły się szczotki, czeka cie niestety wyjmowanie rozrusznika, zdarza się czasami tak że szczotki działają bez rzadnych objawów do końca, miałem tak kiedyś w moim starym aucie, też nie byłem wtedy szczęśliwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group