www.asu.pl :: Zobacz temat - czy te bledy to smierc motoru /
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy te bledy to smierc motoru /

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 15:13    Temat postu: czy te bledy to smierc motoru / Odpowiedz z cytatem

wyskoczyky mi bledy 37 17 61 52 51 czy to strasznie grozne panowie pomozcie jak je zlikwidowac co zmienic bo zaczynam miec dosc amerykanca niby jezdzi jest na gaz wy sie znacie podzielcie sie ze mna swoja wiedza plssssssssssss
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 15:40    Temat postu: Re: czy te bledy to smierc motoru / Odpowiedz z cytatem

sipadodge napisał:
wyskoczyky mi bledy 37 17 61 52 51 czy to strasznie grozne panowie pomozcie jak je zlikwidowac co zmienic bo zaczynam miec dosc amerykanca niby jezdzi jest na gaz wy sie znacie podzielcie sie ze mna swoja wiedza plssssssssssss


Tak na marginesie."Germańce" też się psują, a naprawy potrafią być kosztowne.Wiem, sam tego boleśnie na "Germańcu" doświadczyłem.
Żałuję, że nie potrafię w jakikolwiek sposób Tobie pomóc.
Mam tylko nadzieję, że to nie będą groźne cyfry /kody/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Przemok
*
*


Dołączył: Jun 12, 2008
Posty: 133
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sipadodge - napisz o jaki silnik i samochód chodzi Smile
_________________
Grand Voyager Town&Country 3,8 2002 Grand Voyager Town&Country 3,8 1997 lpg/pb sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fakt zacowalem sie jak by kazdy musial wiedziec jaka mam furke moj to dodge caravan silnik 3,0 to jest silnik mitsubishi i mam do niego zalozona gazownie ale niestety zwykla 2 generacji no i pewnikiem dlatego ciagle swieci engine serwice soon hm tak sobie mysle choc nie jestem anglista ze po polsku to znaczy ess dokladnie silknik serwis to serwis a soon to wkrotce to jest ten ess na desce kolo paliwa hmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest z roku 1996
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sipadodge nie stresuj się są gorsze rzeczy niż błędy kompa,poprostu spokojnie sprobuj odpiąć masowy od akum.zrób se przerwę na fajkę jak nie palisz to na herbatkę ,przypnij zasilanie ,nie zapinaj gazu ,bryknij się na PB i odczytaj koby jeszcze raz,jest tu dużo talentów którzy na pewno ci pomogą nie każdy siedzi w domu 24h na dobę przed kompem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lift napisał:
sipadodge nie stresuj się są gorsze rzeczy niż błędy kompa,poprostu spokojnie sprobuj odpiąć masowy od akum.zrób se przerwę na fajkę jak nie palisz to na herbatkę ,przypnij zasilanie ,nie zapinaj gazu ,bryknij się na PB i odczytaj koby jeszcze raz,jest tu dużo talentów którzy na pewno ci pomogą nie każdy siedzi w domu 24h na dobę przed kompem Wink

Dobra rada.Ja tez u siebie w ten sposób kasuję błąd /kod171- niewłaściwa mieszanka/.Pomaga to różnie, raz na 100km innym razem na 1000-2000km /nie mylić z konikami mechanicznymi Very Happy /
Ja w tym czasie popijam hmmm... też herbatkę Laughing .
Mam nadzieję, że te błędy to tylko kwestia regulacji.

Plymouth G.Voyager 3,3 1996r zagazowany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
torped
*
*


Dołączył: Jan 11, 2007
Posty: 324
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma takich bledow Sad Po pierwsze napisz jeszcze jaka literka wystepuje przed kodem i ile jest zer. Takiego kodu jak 37 to chyba nie ma Sad
_________________
Chrysler Grand Voyager
3,3 V6 LE 96`
I`m a mad Taxi Driver Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kody sa takie ....51,52 to sonda, a reszty nie kumam , sa to kody sprawdzane za pomoca kluczyka i migającej żółtej kontrolki .....
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Sro Lip 02, 2008 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to sprawdzalem za pomoca kluczyka i migniec tak wiec logiczne ze zadna literka mi nie wymigala Laughing a jak sonda to moze dlatego ze mam gaz i pewnikiem brak emulatora sondy gaz2 gen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group