www.asu.pl :: Zobacz temat - brak podświetlenia włączników - Voyager `03 2.5CRD
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

brak podświetlenia włączników - Voyager `03 2.5CRD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Rysiek
*
*


Dołączył: Nov 15, 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 23:57    Temat postu: brak podświetlenia włączników - Voyager `03 2.5CRD Odpowiedz z cytatem

Witam!

Postanowiłem się zalogować i zapytać bo nie zaszkodzi.
Przeszukałem forum, pościągałem schematy ale miałem bardzo mało czasu na grzebactwo.
Może ktoś miał podobny problem.

Dostyczy Chrysler Grand Voyager 2.5 CRD '03


Od niedawna brakuje podwietlenia pokręteł nawiewów i włączników powyżej nich.
Brakuje także podświetlenia na włączniku świateł -jeżeli w ogóle tam jest Wink. Niechętnie i z fochem pracuje podnośnik prawej szyby. Innych braków nie zauwazyłem.

Pozostałe - deska, kontrolki, wnętrze, sterowanie szybami prawidłowo.

Zarówki sprawdzałem w panelu włączników nad nawiewem - sprawne chociaż 2 mają ślady wcześniejszej wymiany - lutowanie.
Wątpliwe żeby wszystkie na raz trafiło.

Bezpiecznik nie wiem który jest od tego ale sprawdziłem wszystkie.

Podejrzewam:
-wyłącznik świateł bo w jego opisie w manualu znalazłem pozycję styków ILLUMINATION.
Nie wiem czy to akurat oznacza *to* podświetlenie. Sprawdzę.

-jakieś problemy z masą
Krecią robotę mógł zrobić gość montujący webasto bo elektryczna strona to u niego leży. Kontrolka pracy urządzenia też już nie świeci mimo że ono pracuje. Przypuszczam że masę do niej wział właśnie z tego samego punktu z której korzysta poświetlenie. Mogę się mylić


Może ktoś coś podpowie którą masę poprawić, która kostka, ogólne miejsce do szukania tych elementów. Im mniej auta rozłożę tym mniej czasu stracę na składanie Wink.



--
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi
Jacek
Szczecin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group