www.asu.pl :: Zobacz temat - Pomysly na zabezpieczenie auta przed zlodziejami ???
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysly na zabezpieczenie auta przed zlodziejami ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
aguncia1
*
*


Dołączył: Nov 20, 2007
Posty: 84
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 16:21    Temat postu: Pomysly na zabezpieczenie auta przed zlodziejami ??? Odpowiedz z cytatem

Witam wlasnie pare dni temu ukradziono chryslera voyagera mojego kolegi , byl on wyposazony w alarmy za okolo 650 zl ale to nie ustrzego go przed strata pojazdu a co najgorsze to jest brak autocasco czyli tak jak by stracil w ciagu sekundy okolo 50 tys zloty Sad.

Wiec zadaje pytanie czy moze macie jakies nietypowe pomysly jak zabezpieczyc autko przed zlodziejami tzn nie tylko alarmem bo pewnie i tak kazdy go posiada ale dla zlodzieja jest to doslownie kilka sekund. poprostu podmieniaja fabryczny komputer i wgrywaja virusa do imobilajzera i po sprawie autko poprostu gotowe do jazdy.

Wiec chodzi mi naprzyklad o zamontowanie jakiegos wylacznika albo cos podobnego np odciecie papy paliwowej , odciecie rozrusznika , najprosciej jak sie da i aby nie trzeba bylo jechac nigdzie do serwisu i tego zakladac im mniej osob bedzie o tym wiedzialo tym lepiej.

Pytam dlatego poniewaz mieszkamy niedaleko od siebie i zeby sie nie okazalo ze przyjdzie zlodzieja ochota na mojego DODGE.

Bardzo prosze o pomysly , tylko o koncepcje i prosze nie pisac zabardzo o co chodzi tylko pobieznie poniewaz nawet zlodzieje moga zagladnac na forum.

Jezeli ma ktos jakies pomysly i naprzyklad wraz z rozpiska jak to zrobic i co podlaczyc prosze o podeslanie mi na meila aguncia1@tlen.pl

Naprawde mi na tym zalezy moze cos pod skrzynka bezpiecznikowa jakis kabelek przeciac i gdzies zamatowac wlacznik , naprawde nie mam koncepcji wiec prosze o pomoc oby bylo proste do zrobienia i skutecznie Smile

Moje autko to dodge caravan 2004 wiec jak beda jakies schematy do bezpiecznikow to prosze tylko pod to autko aby nie zrobic jakiejs gafy.

Moj adres email aguncia1@tlen.pl
_________________
Dodge Caravan 2004
3.3 B + gaz Zenit
Opel Astra 2008 1,6 B
Wumag Wt260 4,5l T D
Parę zabawek RC Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group