www.asu.pl :: Zobacz temat - Chevrolet Transport 2000 3,4L Ratunku!!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chevrolet Transport 2000 3,4L Ratunku!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
angie36
*
*


Dołączył: Jan 13, 2008
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 23:24    Temat postu: Chevrolet Transport 2000 3,4L Ratunku!!!! Odpowiedz z cytatem

Pomuzcie prosze wyjechalem sobie do Austri i siadla mi pompa paliwa prawdopodobnie !! zabraklo mi paliwa jechalem na resztkach raczej (szarpalo zjezdrzajac na pobocze) zgasilem silnik wlalem 15 l paliwa i nic nawet niezaskoczyl bezpieczniki dobre przekaznik tez prad dochodzi do pompy i na tym sie konczy mila historia !!! niestety pompa w srudku zbiornika Pytanie czy to pompa czy dam rade ja wymienic gdzies w garazu gzie ja dostane w polsce i ile kosztuje ????
Serdecznie dziekuje !!! prosze niemam jak wrucic do domu Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przekręceniu kluczyka na zapłon słyszysz pompe?
Spróbuj po przekręceniu kluczyka na zapłon, jeśli nie słychać pompy uderzyć czymś w zbiornik, czasami jak się pompa zawiesi to drgania ja wzbudzą na jakiś czas.
Jeśli masz garaż z kanałem to w domowych warunkach możesz sobie z tym śmiało poradzić
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group