www.asu.pl :: Zobacz temat - Podświetlenie środkowej konsoli Windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podświetlenie środkowej konsoli Windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 17:52    Temat postu: Podświetlenie środkowej konsoli Windstar Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę, pilnie potrzebuję 3 oprawki żarówek do podświetlenia pokręteł na środkowej konsoli w Fordzie Windstarze rocznik 95 3,8 V6. Moje niestety są już tak wytarte że nie chcą się trzymac w otworach i przez to nie łączą żaróweczki. Tutaj także prośba do ASU aby dał znac czy nie posiada takowych oprawek w asortymencie swojego sklepu, bardzo chętnie kupię.
Pozdrawiam-Dobson.
_________________
Ford Windstar 3,8 V6; rocznik 95 wersja nadwozia GL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy sklep z akcesoriami do forda. oprawka do żarówek w5w lub w3w akuratnie nie pamiętam jakie tam są Smile

koszt ~1-1,5zł

na twoim miejscu proponuje wymianę od razu na ledowe z oprawką - nie będą się topiły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Dobson
*
*


Dołączył: Oct 02, 2005
Posty: 63
Skąd: MiędzychĂłd

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź, ale wydaje mi się, że od europejsich wersji Forda to one chyba za bardzo nie będą pasowc (w sklepie zrobili oczy Shocked jak im pokazałem te oprawki). Z kolei jeżeli chodzi o cenę za taką oprawkę to już raczej w ogóle się nie zgodzę ponieważ w mojej miścinie w slepie Automotot oprawka z żaróweczką do podświetlenia licznika w Fordzie Escorcie kosztuje 9 PLN/sztuka. Z diodami LED to dobry pomysł bo faktycznie te oprawki w Winnim są delikatnie roztopione Smile
Pozdrawiam-Dobson.
_________________
Ford Windstar 3,8 V6; rocznik 95 wersja nadwozia GL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group