www.asu.pl :: Zobacz temat - Szarpanie na zimnym silniku - Voyager 38
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szarpanie na zimnym silniku - Voyager 38

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 7:26    Temat postu: Szarpanie na zimnym silniku - Voyager 38 Odpowiedz z cytatem

Jestem w posiadaniu Voyagera 3,8 z 96 r. Od jakiegoś czasu jak ruszam na zimnym silniku na bezynie to mam szarpanie i silnik nie chce ciągnąć . Jak tylko rozgrzeje się do tego aby przełączyć sie na gaz to jest ok. Jak silnik jest ciepły to również na benzynie jest ok.
Co musze sprawdzić waszym zdaniem /
Z góry dziękuje za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie zapytam od strony gazu:)

jaka masz instalke?
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kamion
*
*


Dołączył: Jun 12, 2007
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 16:23    Temat postu: szarpanie Odpowiedz z cytatem

witam

ja mam granda 1997 3.8l AWD ale bez gazu. od jakiegoś miesiąca jezdzac zauwazylem ze auto delikatnie szarpie na P a jak załączyłem np na D i dodawałem gazu to czuc było tak jak by delikatnie sie dlawil...nie dawało mi to spokoju. troche brak czasu zwlakalem kolejny miesiac.wkoncu poszedlem do gararzu i zaczolem sprawdzac co i jak..troche poczytalem na naszym forum ....zaznacze ze swiece i przewody wymienilem oraz filtr powietrza...a okazalo sie ze wlasnie jeden przewod wysokiego napiecia byl upalony i to w samym srodku tuz na połączeniu z metalową obejma która jest nasadzana na swiece....zupelnie nie bylo tego widac...
okazał sie ze auto nie paliło na jednym cylindrze...ale przyznam ze ciagneło nawet nie zle i zaliczylem dwa razy trase z warszawy do łodzi )))))
jak by nie patrzyl to stracil 1/6 mocy ))))) ja podejzewalem ze moze gdzies iskra przeskakuje ale na wyzszych obrotach pali..a okazało sie ze woguule nie palil...jedno wiem napewno przewody mam do wymiany....

)))))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group