www.asu.pl :: Zobacz temat - Awaria podgrzewania fotela
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Awaria podgrzewania fotela

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 10:48    Temat postu: Awaria podgrzewania fotela Odpowiedz z cytatem

Witam
Padło mi chyba podgrzewanie fotela kierowcy.
(pewnie nie ma to związku ale na noc nie wyłączyłem ogrzewania tego fotela). Patrzyłem w instrukcji czy może odpowiada za to jakiś bezpecznik ale nie doszukałem się. Czy macie jakiś pomysł co to może być?
_________________
Chrysler Grand Voyager LE 3,3 + lpg 1997rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 11:30    Temat postu: sprawdzenie Odpowiedz z cytatem

Musisz zaczac od sprawdzenia czy do fotela/grzalki dochodzi napiecie. Jesli tak to grzalka siadla a jak nie to trzeba szukac wczesniej...wlacznik...
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slew
*
*


Dołączył: Sep 26, 2007
Posty: 12

PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro zapytałem to odpowiem jak rozwiązałem problem. Otóż po 3 dniach fotel sam zaczął grzac. Macie pomysł co to mogło byc? Czy na tą kilkudniowa przerwe mogl miec fakt ze pewnego razu zostawilem ogrzewanie wlaczone na noc (po tej wlasnie nocy mialem przerwe w grzaniu)?
_________________
Chrysler Grand Voyager LE 3,3 + lpg 1997rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 6:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teoretycznie moglo tak byc....
moze bylo tak ze grzal cala noc pozniej zawiesil mu sie czujnik temp w pozycji wylacz podczas jazdy wibracji zimna itp czujnik odpusil i wszystko wrocilo do normy....
ale.... kto wie jak bylo......????....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group