www.asu.pl :: Zobacz temat - No i kupiłem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

No i kupiłem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
RafalP
*
*


Dołączył: Aug 14, 2007
Posty: 72

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 12:02    Temat postu: No i kupiłem Odpowiedz z cytatem

No i stałem się właścicielem Voyagera 3.3L ROCZNIK 96. Ponieważ nigdy nie jeździłem automatem mam pytanko:
- Ma niby 158KM, ale jakoś nie czuć tej mocy, tzn. przy mocniejszym wciśnięciu gazu biegi redukuje w dół ale przyspieszenie jakoś w fotel nie wciska czy to normalne? Czy może jednak powinno się odczuwać stosowną dynamikę przyspieszania? Mam wrażenie, że moje Scorpio 120KM ma lepszego kopa (manual). Jak wyczuć czy skrzynia chodzi ok?

Pozdrawiam,
Rafał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli nie czujesz przeciazenia 4G to chyba masz cos z motorem a nie skrzynia...skrzynia albo szarpie albo sie slizga ale to latwo wyczuc po glosie albo skaczacych glupio obrotach a moze masz cos ze sprezaniem uszczelka pod glowica.....
...ale jeszzce jedna rada pamietaj o masie twojego nowego auta
to nie jest lekki bolid F1 tak wiec albo wsiadz do kogos kto ma takie same auto i porownaj przyspieszsenia albo narazie sobie odpusc pozdrawiam i milego jezdzenia w automacie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group