www.asu.pl :: Zobacz temat - Grand Voyager 2.5td - remont dołu silnika VM
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grand Voyager 2.5td - remont dołu silnika VM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krecik
*
*


Dołączył: Jul 22, 2007
Posty: 7
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 23:47    Temat postu: Grand Voyager 2.5td - remont dołu silnika VM Odpowiedz z cytatem

Stuki w silniku wskazywały na panewkę. Po wymontowaniu silnika z samochodu i zdjęciu miski olejowej moje przypuszczenia okazały się słuszne. Wał korbowy zdemontowałem i wyjąłem od dołu bez zdejmowania głowic. Następnie wyciągnąłem tłoki od dołu wymieniłem uszkodzoną korbę oraz pierścienie wszystkich tłoków. Wsadzanie tłoków od dołu jest możliwe! Wał korbowy po szlifie zamontowałem w korpusie silnika następnie flansze i korbowody. Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami to chętnie udzielę bliższych informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pigelot
*
*


Dołączył: Jul 12, 2006
Posty: 71
Skąd: Londyn - Gorlice

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
A czy orientuje sie ktos czy jest to samo możliwe (czyli wyciagniecie tlokow od dołu bez zdejnmowania glowicy) w voyager-q 2.4 rok 2000

dzieki i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 7:21    Temat postu: remont dolu Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to nie....
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group