www.asu.pl :: Zobacz temat - Przekładka Skrzyni biegów w voyku
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przekładka Skrzyni biegów w voyku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
BORSUK
*
*


Dołączył: Nov 15, 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 21:33    Temat postu: Przekładka Skrzyni biegów w voyku Odpowiedz z cytatem

Witam szanowne grono, dzisiaj robiłem przekładkę skrzyni biegów (niby sprawnej) i poległem, po zamontowaniu i odpaleniu auta zero reakcji żadnego giegu nawet drgnięcia.Dodam że dochodzą dziwne dzwięki jakby coś się obcierało.Moje auto to Grand Voyager 3.3 z 94r. Bardzo proszę o porade,sugestie co jeszcze sprawdzić .Olej dolany do stanu (trochę się wylało podczas montażu) kostki sprawdzone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kitt78
*
*


Dołączył: May 25, 2009
Posty: 474
Skąd: Torun

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a konwerter dobrze włozyłeś? na 2razy klik?

czy przy skręcaniu konwertera był luz do koła zamachowego - tak że dokręcając konwerter przyciągałeś go do koła zamachowego?
_________________
2004 Dodge Stratus 2.4 LPG (A604)
był: Dodge Grand Caravan 3,3l AWD rok 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BORSUK
*
*


Dołączył: Nov 15, 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,sorki ale dopiero dzisiaj ale praca,praca,praca.Więc konwekter wszedł lekko, niestety czy były dwa kliknięcia nie pamiętam,do koła zamachowego dokręcałem pierwszą śrubą troche dłuszą bo faktycznie konwekter nie dolegał do koła (nie robiłem tego na siłę).Niepokoją mnie odgłosy jakby coś się obcierało o blachę, tak było jak walneła skrzynia i tak jest po przekładce (przekładałem skrzynie z konwekterem) no chyba że ja coś sknociłem przy wkładaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BORSUK
*
*


Dołączył: Nov 15, 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ponownym sprawdzeniu skrzyni auto jedzie do tyłu a do przodu nie, tz. załapuje ale bardzo słabo nawet na wyrzszych obrotach nie chce załapać,jutro skrzynie wiozę do fachowca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BORSUK
*
*


Dołączył: Nov 15, 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzynia zamontowana działa pięknie,płynnie zmienia biegi w góre jaki w dół.Szacun w strone FACHOWCA z dwóch skrzyń złożył jedną, dołożył swój mechanizm różnicowy bo ten ledwo się trzymał kupy i pare innych rzeczy.Polecam FACHOWCA z Przeźmierowa. Kończe temat i mam nadzieje że szybko do niego nie wróce.Zabieram rodzinkę na dłuższą wycieczkę by się cieszyć moim VOYKIEM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to dobry fachman od ASB, to podaj jakieś namiary na niego, może kiedyś się przydadzą, bo o dobrych fachowców w tym temacie jest niezwykle trudno, jak wnioskuję z postów z ASU.

Przeźmierowo k/Poznania ul...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BORSUK
*
*


Dołączył: Nov 15, 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeźmierowo k.Poznania ul. Składowa 13 tel.616525161
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group