www.asu.pl :: Zobacz temat - POMPA PALIWA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POMPA PALIWA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 17:03    Temat postu: POMPA PALIWA Odpowiedz z cytatem

Pamietacie moje przekopy z pompa paliwa,palil jak smok powyzej 15l bo powrot paliwa byl zatkany na regulatorze cisnienia.Teraz jest nowa z fiata chodzi nieslyszalnie,parametry ma takie jak fabryka przykazala,ale dalej kopcil,palil za duzo,sonda jest sprawna.No i moj kolega mechanik,dreptus okropny wkoncu znalazl feler,mianowicie wymienil z regulatora cisnienia sprezyne na mieksza i skrocil ja o 2 zwoje,w momencie przestalo kopcic,chodzi jak pszczolka maja,gdyby nie obrotomierz to nie wiedzialbym ze silnik pracuje,swiece idealny kolor i najwazniejsze po miescie 8 litrow Laughing,i tak jeszcze z ciekawosci pomiar cisnienia na cylindrach wykazal 1.5MPa,jak z fabryki,wlalem ceramizer z www.ceramizery.pl przejechalem juz 500 km jeszcze do 1500 km i zrobie nastepny pomiar kontrolny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Garet
*
*


Dołączył: Feb 16, 2006
Posty: 267
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tylko pogratulować.... takiego kolegi Cool - mechanika.
Mało jest takich z 6 zmysłem.
Arrow
_________________
Tees 3,1 V6 BIAŁY
Ludzie! Kochajcie stare baby!!!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group