www.asu.pl :: Zobacz temat - Cieknące paliwo voyager 3.3 95r i zawieszająca się skrzynia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cieknące paliwo voyager 3.3 95r i zawieszająca się skrzynia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
igorek907
*
*


Dołączył: Jul 23, 2014
Posty: 30
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sie 09, 2014 16:27    Temat postu: Cieknące paliwo voyager 3.3 95r i zawieszająca się skrzynia Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam mały problem, otóż zaczeła mi lać się benzyna z baku, więc szybko na kanał i patrzę a tam filtr paliwa taki jak trzeba tyle że dwa przewody są ok a na trzecim wyjściu robi się duże ciśnienie ale ten przewód jes gumowy i zaślepiony. Dlatego tak sobie pomyślałem ze pewnie jakieś cudo ktoś wstawił, ale patrzę po fotkach na google że nie że taki filtr ma być. Więc proszę o pomoc gdzie ten przewód powinien iść bo tak patrzyłem i żadnego miejsca na zamontowanie nie znalazłem. może macie jakieś grafiki??

Ostatnio zmieniony przez igorek907 dnia Sob Sie 09, 2014 21:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koni2305
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Sie 09, 2014 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu w opisie nie masz jakie auto który rok itd. (podobny temat tu masz:)
http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9023&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
_________________
Miałem fajne DODGE DURANGO 2001 4,7, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
igorek907
*
*


Dołączył: Jul 23, 2014
Posty: 30
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sie 09, 2014 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki śliczne;) problem rozwiązałem, okazało się że jakiś tuman urwał ten "dziubek" co się przewód od powrotu zakłada przy pompie paliwa i dla tego nic nie znalazłem dopiero jak poświeciłem latarką to się okazało że ktoś to nawet ładnie zakleił heh zmieniłem przewód który był zaślepiony na drógi mocniejszy żeby nie pękał i go zaślepiłem, za kilka dni zabiore się za wymontowanie baku i dorobienie tego "dziubka"Wink A opis zaraz poprawie u siebie;) ale muszę założyć chyba nowy temat poniewaz zawieszć zaczeła mi się skrzynia podczas jazdy na lpg, na benzynie jest normalnie, mam gaz brc z 2004 roku i chyba założe staga tylko jakiego??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group