www.asu.pl :: Zobacz temat - Zamienie Pezia 206 na....pontiaca !
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamienie Pezia 206 na....pontiaca !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
AdaaM_
*
*


Dołączył: Sep 09, 2010
Posty: 111
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 22:15    Temat postu: Zamienie Pezia 206 na....pontiaca ! Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie.
Tak jak w temacie . Że mojej Luminy chyba nigdy nie znajde hehe to czaje sie od dłuższego czasu na rodzine Pontiaca tym razem. Ze wiekszosc ogłoszeń chce sie zamieniac na mniejszy no to wystawiam mojego Pezia .
Poszukuje Pontiaczka w zadbanym stanie głownie zawieszenie oraz dobra kondycja silnika, skrzyni i podwozia(sanki itd) . Chce sie zamienić, ale też nie na trupa, chce jezdzic nim z przyjemnoscia a nie z mysla ze zawieszenia nie ma....Ponieważ miałem 3.1 bez gazu, teraz chciałbym spróbować 3.8 z gazem, najchętniej wersje po liftingu (uważam za ładniejsze) . Jeżeli macie, znacie kogoś takiego piszcie Smile Nie chce sie bawić w sprzedaże aut i kupowanie jak mozna zrobic od ręki 2 rzeczy Smile
Peugeot 206 1.1 biały, aktualnie stan bdb wszystko zrobione igła .
Zdjęcia itd wysle na prośbe Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
columbo
*
*


Dołączył: Sep 07, 2008
Posty: 121
Skąd: Biskupiec City

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co, stara milosc nie rdzewieje Very Happy
_________________
Chevrolet Venture 3.4L 2004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group