www.asu.pl :: Zobacz temat - Awaryjne a kierunkowskazy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Awaryjne a kierunkowskazy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 11:39    Temat postu: Awaryjne a kierunkowskazy Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem....Działały mi i awaryjne i kierunki.Nagle padły kierunki i awaryjne na raz.Ale odkryłem że jak właczę awaryjne pod kierownicą ,które i tak nie działają -to wtedy kierunki chodza normalnie.Jak wyłącze awaryjne to nie działa nic??????Czy one mają jakis współny przekaźnik,czy jeden jest zależny od drugiego,czy jak.Przekopałem manual repair Heynesa-ale nie znalazłem nic,a na schematach elektr.nie znam sie za bardzo....Stad moje pytanie -co mogło nawalić i gdzie są przekażniki do kierunków i awaryjnych???Dzieki za ewent.pomoc i pozdrawiam.PTS 3.8 1992 r.prod.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przerywacze znajdziesz po zdjeciu czarnej obudowy nad nogami pasazera. tam bedzie taka tablica z kilkma bezpiecznikam,glosniczkiem od pikadelka i przerywaczami wlasnie. nie mam tu schematu ale jak nie zapomne to sprawdze w domu . sadze,ze jest jakas zaleznosc(duza) pomiedzy awaryjnymi i kierunkami.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
pawelxp
*
*


Dołączył: Dec 01, 2012
Posty: 418
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danke szejn Esdarek-jak nakazuje kindersztuba Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group