www.asu.pl :: Zobacz temat - Sonda lambda - alternatywa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sonda lambda - alternatywa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cofi7
*
*


Dołączył: Feb 28, 2006
Posty: 233
Skąd: ZAMOŚĆ

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 23:23    Temat postu: Sonda lambda - alternatywa Odpowiedz z cytatem

Dziś stoczyłem walkę z odkręceniem sondy w moim Sebringu i niestety przegrałem. Chodzi o sondę przed katalizatorem, tą bliżej kabiny (1/1). Dostęp jest wręcz fatalny, praktycznie nie ma ruchu z kanału, a od góry to nawet nie chcę pisać. Nie mam zamiaru ściągać całego kolektora wydechowego bo na 100% kilka śrub urwę. Interesuje mnie alternatywne rozwiązanie, mianowicie czy jak przedłużę kabelki z tej kostki w której ta sonda była wpięta i złączę je z kabelkami sondy z drugiej strony (2/1) to czy ECU nie zgłupieje lub czy się uszkodzi? Bo wtedy jedna sonda dawała by sygnał na 2 odejścia z komputera. Coś jeszcze słyszałem o emulatorze sondy ale ty też nie wiem co i jak. Pomoże ktoś? Smile Mam jeszcze jedno pytanie czy niesprawna sonda ogranicza montaż instalacji LPG czy przez emulator można to obejść?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group