www.asu.pl :: Zobacz temat - Zmiana jednostki temperatury na wyświetlaczu.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana jednostki temperatury na wyświetlaczu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
aswertyui
*
*


Dołączył: Feb 01, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 13:49    Temat postu: Zmiana jednostki temperatury na wyświetlaczu. Odpowiedz z cytatem

Najpierw chcę powitać wszystkich na forum, ponieważ jestem tu nowy Smile

A teraz do rzeczy.
Kolega posiada PONTIACA VIBE z 2004r z silnikiem 1.8 benzynka sprowadzonego ze stanów. Zastanawiamy się jak zmienić temperaturę ze stopni farenheita na stopnie celsjusza ? Widać że wyświetlacz ma taką możliwość bo pod słońce widać że jest tam taka jednostka. Tylko jak to przełączyć ? Macie jakieś sugestie lub pomysły ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje pytanie mnie zainspirowało i teraz szukam jak należy to zrobić w moich fordach:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy zegarze predkosciomierza masz czarny przycisk - trip. to nim przelancza sie funkcje wyswietlacza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawosci znalazlem instrukcje obslugi.Ale z tego co widze to nie przewiduje ona takiej mozliwosci . Jest napisane ze temp.zewnetrzna wyswietlana jest w st.F. http://www.extendedgmwarranty.com/owners-manual/pontiac/2004-Pontiac-Vibe.pdf A przyciskiem Trip przelacza sie liczniki z A do B oraz kasuje ich stan...No ,chyba ze jest jakas inna tajemnica nie podana akurat w tej w instrukcji - ale tego nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on dopowiada wlasnie za zerowanie przebiegu tak jak napisales a pokrecajac w prawo lub lewo zmieniamy jednostki podswietlen. przyciskajac zatwierdzamy.
poprobuj, powinno dzialac. przy wcisnietym przycisku i nie wcisnietym. juz nie pamietam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wie ktoś jak to zrobić w taurusie 2gen ponoć trzeba uziemić jakiś kabel ale nie wiem który..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aswertyui
*
*


Dołączył: Feb 01, 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kolega HarryAngel miał na myśli ten czarny guzik przy zegarach to niestety kręcenie nie działa. Czuć że kręcąc w prawo lub w lewo on obraca się luźno i kręcenie na boki raczej nie pełni żadnej funkcji.
Macie jakieś jeszcze propozycje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group