www.asu.pl :: Zobacz temat - jakie części pasują od pontiaca TS 2,3 do 3,1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie części pasują od pontiaca TS 2,3 do 3,1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pontiac123
*
*


Dołączył: Aug 19, 2012
Posty: 160

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 14:28    Temat postu: jakie części pasują od pontiaca TS 2,3 do 3,1 Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie czy zawieszenie przednie od Pontiaca TS 2,3 wersja europejska pasuje do PTS 3,1 rok 92 ?tzn. chodzi mi głównie o amortyzatory przednie oraz o przekładnię kierowniczą .Oraz jakie części jeszcze pasują typu( linki h-ca ręcznego ,cylinderki itp.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wchodzisz do rockauto.com - wybierasz marke, modele, roczniki, silniki i robisz porownanie numerow czesci ktore cie interesuja w jednym i drugim .

jest to dosyc proste bo masz wszystko w jednej zakladce jedno pod drugim.

odpowiedz znajdujesz sam i jestes pewny wszystkiego bez zbednej teorii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po '92 nastapilo wiele zmian w modelu,wiec jesli dawca 2.3 jest mlodszy to czesc rzeczy nie bedzie pasowac,ale najlepiej potwierdzic to w rockauto.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 19:31    Temat postu: Re: jakie części pasują od pontiaca TS 2,3 do 3,1 Odpowiedz z cytatem

pontiac123 napisał:
Witam mam pytanie czy zawieszenie przednie od Pontiaca TS 2,3 wersja europejska pasuje do PTS 3,1 rok 92 ?tzn. chodzi mi głównie o amortyzatory przednie oraz o przekładnię kierowniczą .Oraz jakie części jeszcze pasują typu( linki h-ca ręcznego ,cylinderki itp.)

Przekładnię mozna zregenerowac,amortyzatory też,linke recznego dorobić.Nie musisz od razu pchac sie w koszty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pontiac123
*
*


Dołączył: Aug 19, 2012
Posty: 160

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redneck1 możesz bardziej mi opisać jak można zregenerować amory oraz przekładnię
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group