www.asu.pl :: Zobacz temat - masa od wycieraczek, gdzie ?? T&C 1997 r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

masa od wycieraczek, gdzie ?? T&C 1997 r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 13:23    Temat postu: masa od wycieraczek, gdzie ?? T&C 1997 r Odpowiedz z cytatem

witam ponownie
nie działają wycieraczki, jestem 300km od domu u Teściów, samochód pod blokiem, nie mam technicznej możliwości aby wziąć piwko i iść do garażu szukać tej masy od wycieraczek. O ich nie działanie podejrzewam właśnie masę. Tylko nie wiem gdzie jej szukać, wiem, że muszą iść dwie masy, tylko czy tam jest dużo rozkręcania, żeby dostać się do tej masy, gdzie one są????????????????? plis help Very Happy
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co, nikt nie wie, gdzie ta masa wchdozi i skąd wychodzi???
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artystakowal
*
*


Dołączył: Oct 25, 2007
Posty: 114
Skąd: Niedaleko Zgorzelca

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że się tak głupio zapytam kolega dalej u Teściów ? Cool Cool Cool Laughing Laughing
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać Very Happy
_________________

FORD WINDSTAR 95 3,8l-Poszedł w dobre ręce
FORD EXPLORER 94 4.0
FORD PROBE 92 2.2GT
http://www.youtube.com/watch?v=7_tnFLcpJ0U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pol roku siedzac u tesciow trudno znalezc mase Laughing Laughing ale przynajmniej juz nie pada . Arrow Arrow jest tylko jeden kabel - czarny-doprowadzajacy mase do silniczka .Idzie on do lewego panela masy.Najszybciej dla proby nalezy podac mase do tego kabelka z innego miejsca. jak wlaczysz wycieraczki to na brazowo-bialym albo czerwono-zoltym ( w zaleznosci od predkosci) musi dochodzic +12V.Jesli nie to do sprawdzenia oba przekazniki i bezpiecznik nr9 30A.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy jakbym tyle siedział u teściów to bym do Was nie napisał a na powaga, to teściów mam zajebistych Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a ten lewy panel to gdzie jest Question Question Question i co to jest Question Question bo kurczaki nie kumam o co kaman Exclamation Question Exclamation temat odgrzewając temat, bo mi ostatnio wycieraczki nawet wyłączyć się nie chciały, a jechałem do ludzi i trochę kwas. nie wiedziałem który to bezpiecznik a w gajerku nie chciałem grzebać, odpiąłem aku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group