www.asu.pl :: Zobacz temat - Silnik 2,5TD na kołach zębatych Voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Silnik 2,5TD na kołach zębatych Voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
crazyman936
*
*


Dołączył: Jun 19, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 9:24    Temat postu: Silnik 2,5TD na kołach zębatych Voyager Odpowiedz z cytatem

poszukuje sprawnego silnika do Voyagera na kolach zębatych z roku produkcji od 1997 do 2000 ewentualnie całego samochodu. jeśli chodzi o silnik musi on być kompletny z osprzętem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked silnik wn cie interesuje
na alergi multum tego stoi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 11:26    Temat postu: Re: Silnik 2,5TD na kołach zębatych Voyager Odpowiedz z cytatem

crazyman936 napisał:
poszukuje sprawnego silnika...


no tu może być problem jak mowa o VM Wink

Chociaż cale życie będę powtarzał, że miałem 1 wersję tego silnika w Range Roverze i rok przejeździł bez sensacji (a był upalany po terenie niemiłosiernie)... Inna sprawa, że ja zawsze przed wyjazdem sprawdzałem poziom płynów/wycieki (czy były w normie bo Land/Range znaczy teren od wyjazdu za bramę salonu Laughing ) bo widmo lasek popychaczy, które idą własną drogą czy też pękającej głowicy/uszczelek jest jak SS-man, który uczy kultury technicznej Laughing
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 12:14    Temat postu: zmiana Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak zmieniałem kiedyś silnik z wersji na łańcuchu na wersję z kołami zębatymi. Silnik nie chciał mi odpalić i okazało się, że pompa w wersji z kołami kręci się odwrotnie niż w wersji na łańcuchu.... Evil or Very Mad
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
crazyman936
*
*


Dołączył: Jun 19, 2008
Posty: 13

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak panowie ale ja potrzebuje konkretnej oferty silnika VM głowice mam w porządku ale wysiadły pierścienie, pompa i turbo wiec interesuje mnie cały motor z osprzętem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group