www.asu.pl :: Zobacz temat - (mercury villager) poszukiwany elektryk na gwałt
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

(mercury villager) poszukiwany elektryk na gwałt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
viarus81
*
*


Dołączył: Sep 04, 2011
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 20:02    Temat postu: (mercury villager) poszukiwany elektryk na gwałt Odpowiedz z cytatem

Witam
Zupełnie jak w temacie poszukuje naprawdę dobrego elektryka do tego auta
auto było po próbie kradzieży i poprzedni właściciel porobił wszystko na krótko tak ze nawet inst. LPG miała spięcie.Wczoraj auto zaniemówiło podczas jazdy zgasło i już rozrusznik nie zakręcił co ciekawe po kradzieży rozrusznik jest podłączony na krótko odpalany jest z kabla stacyjka to założony hebel przesuwany i tu ciekawostka jedyne zabezpieczenie to centralny zamek i imobilajzer .I tu się zaczyna ciekawostka choć zapłon nie jest załączony a imobilajzer aktywny po złączeniu kabli od rozrusznika nagle zapłon się załącza imobilajzer jakby wyłącza bez pestki ale auto nawet nie zakręci rozrusznik po wyciągnięciu z silnika rozrusznik chodzi jak zły.Potrzebuje osobę z warszawy która odbuduje mi instalacje i usunie usterkę . mile widziane namiary na takich ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdybym był elektrykiem to na gwałt lub podobne się nie piszę Laughing
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viarus81
*
*


Dołączył: Sep 04, 2011
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że ten komentarz jest zbędny ,nie wnosi nic co mogło by mi pomóc.
Rozumiem że po prostu jest chęć nabijania postów ?
Proszę o pomoc dalej sam jestem wstanie pomóc przy mechanice ale niestety z elektryki jestem noga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hetman
*
*


Dołączył: Jul 13, 2011
Posty: 132

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to masz problem. Generalnie nikt nie chce się podejmować rozplątywania zmoty po kimś...
Musisz znaleźć/dostać schematy instalacji i sam sporo czasu na to poświęcić (i pewnie używek jakichś na motywację).


To żę się zapłon zapala po przez rozrusznik nie jest tak do końca dziwne, płynie tyle że z innej strony. O ile dobrze Cię zrozumiałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viarus81
*
*


Dołączył: Sep 04, 2011
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2011 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłem już elektryka ,i jest świetny autko uruchomił w ciągu godziny i nawet nie zdarł nie wmawiał że coś wymieniał tylko opisał co poprawił żeby zagadał . autko jest teraz u niego na przeglądzie elektryki i mam teraz pełne zaufanie do tego człowieka .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jajcjusz
*
*


Dołączył: Nov 02, 2011
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielisz się kontaktem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group