www.asu.pl :: Zobacz temat - wkładka stacyjki
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wkładka stacyjki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 21:00    Temat postu: wkładka stacyjki Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich

mam pytanie padła mi stacyjka a konkretnie wkładka stacyjki stanąłem pod sklepem i nie szło przekręcić kluczykiem do końca ani do pozycji radio ,czyli do tyłu za krechą -----zamówiłem z allegro całą stacyjkę z wkładką i kluczykiem (jednym)-używka ... cena- szok

udało mi się pod sklepem rozdzielić tą wkładkę od stacyjki (około 2 godziny mi to zajęło)po ściągnięciu plastików rozwierty-wanie piłowanie i walenie młotkiem w taki bolczyk blokadę czy jak to się tam nazywa i wyszła ,wsadziłem tą nową (używkę) i wszystko gra , auto odpaliło i pojechałem do domu ale.................

jeden kluczyk stara stacyjka (używka ) długo nie pociągnie a mimo poszukiwań na allegro, sklep ASU, intercars-katowice ,,,

w "inter team" ---powiedzieli mi dosłownie tak -cytuję " www-amerykany pl " że niby tam se mam szukać czy co????????? , nie wiem co mieli na myśli ale mnie to zabolało--- bo będąc posiadaczem 6 innych marek nigdy nie miałem problemów z dostępnością części lub ich wyborem między zamiennikiem a oryginałem a i ceną.

asu -koledzy z forum ---proszę pomóżcie gdzie znajdę do tego mojego ferelnego modelu taką wkładę

P.S jeżeli coś popieprzyłem i źle napisałem to przepraszam .........

ASU --na tvn leci --poranek kojota (z tego co wiem to też oglądasz polskie filmy) pozdrawiam (piasta ,żarówki i przewody hamulcowe wymienione) tarcze,klocki i szczęki na tył też wymieniłem ---hamulce brzytwa!
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w mercurym dzieje się to samo tyle ze jak przerobilem wadliwą czesc na zabezpieczenie przed kradzieza:D W Przeźmierzowie koło Poznania jest spory szrot z autami z USA na allegro mają części do taurusa starego poszukaj ich myślę że Ci coś dobiorą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko chodzi o to że ja nie chcę używki -----wolałbym nówkę wkładkę z 2 kluczykami
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie chcesz uzywki? za pare zlotych kupisz uzywke a moze sie okazac ze przezyje i ciebie i nie bedzie z nia problemow. a to ze jeden kluczyk - no coz - podjedz do castoramy i dorob 2....amcary nie sa zbyt chodliwe u zlodziejow wiec kradziez raczej ci/nam nie grozi
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tyle chodzi że nie chce bo się boje przed kradzieżą czy co podobne ale wolałbym nówkę byłbym bardziej pewien że mnie nie zawiedzie a z używką jest różnie ---- wie ktoś lub ma ktoś taką wkładkę na sprzedaż ?????


ASU--jest coś takiego w Polsce ????
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 22:42    Temat postu: stacyjka Odpowiedz z cytatem

Nowej w polsce nie widziałem, ściągałem parę razy z USA.

Zrób tak :

Kup używkę. Pojedź tam gdzie dorabiają klucze i przerabiają wkładki. Niech ci zrobią z używanej wkładki nową pod Twój oryginalny kluczyk i gotowe Very Happy
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stacyjke wymienia się bardzo prosto:
Wsadzasz szpikulec w mały otworek pod stacyjką -kluczyk w pozycji zapłon - i naciskasz.Bolec sie cofnie i masz na wierzchu wklad.Wsadzasz nowy-też w pozycji zapłon- i po sprawie.
Cool


Ostatnio zmieniony przez redneck1 dnia Sro Maj 30, 2012 15:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 16:42    Temat postu: Re: stacyjka Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Nowej w polsce nie widziałem, ściągałem parę razy z USA.

Zrób tak :

Kup używkę. Pojedź tam gdzie dorabiają klucze i przerabiają wkładki. Niech ci zrobią z używanej wkładki nową pod Twój oryginalny kluczyk i gotowe Very Happy

Można,ale stara nigdy nie będzie nowa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 17:18    Temat postu: fakt Odpowiedz z cytatem

No jeśli koniecznie nowa to tylko USA...
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarascl
*
*


Dołączył: Jan 02, 2012
Posty: 101
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki wszystkim -- ale skoro tyle zachodu z tak małą częścią to sobie chyba odpuszczę ---puki co na razie chula
_________________
plymouth grand voyager 95r 3,3 SE zagazowany (w nowej budzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją też czaka wymiana. Zablokowała się w pozycji "zero" ale po długiej walce, sam nie wiem jak, ale udało mi się ją uruchomić. Co prawda, nie działa pozycja "radio" która w ogóle się nie włącza, ale najważniejsze, że auto odpala.
Po powrocie do PL chcę się udać do gościa który regeneruje stacyjki.
Nie znam ceny za tę usługę, ale i tak muszę to zrobić, nie mam wyjścia.
Czy do tej regeneracji wystarczy wyjęcie samego wkładu jak to wyżej opisał "redneck1", czy muszę zdemontować całą stacyjkę ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdemontowałem tylko sam wkład stacyjki i zawiozłem go do naprawy do "blaszaka" na ul Braci Gierymskich w Słupsku.
Okazało się, że moja stacyjka jest już wrakiem i nie bardzo nadaje się do naprawy, ale pan podjął się jej i zreanimował ją za 70zł.
Stacyjka działa, ale przy jakiejś okazji ? będę musiał pomyśleć o "nowym" jej wkładzie.
Warto zapamiętać adres gdzie też naprawiają stacyjki i to w "normalnych" cenach.
Pan z "Podkowy" trochę się ceni, ale na szczęście mamy wolny rynek, a co za tym idzie wolna konkurencję.
Ja wybrałem pana z ul.Braci Gierymskich i nie żałuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On napisał:
zreanimował ją za 70zł.
Stacyjka działa, ale przy jakiejś okazji ? będę musiał pomyśleć o "nowym" jej wkładzie.




1996 PLYMOUTH GRAND VOYAGER 3.3L V6 CNG OHV : Ignition : Ignition Lock Cylinder
AIRTEX / WELLS Part # 4H1057 More Information About this Part {Click Info Link for Alternate/OEM Part Numbers}


$ 18

http://www.rockauto.com/catalog/moreinfo.php?pk=1189225



Jedyne 18dolców Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 19:44    Temat postu: Re: fakt Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
No jeśli koniecznie nowa to tylko USA...

Dokladnie,i to duzo taniej niz do europejskich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... "chili" następnym razem, a dokładniej, kiedy moja padnie, to będę ściągał z "Juesej" Wink
Dzięki za ten link.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group