www.asu.pl :: Zobacz temat - PTS 3.8 Szalejąca elektryka po wymianie skrzyni POMOCY!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PTS 3.8 Szalejąca elektryka po wymianie skrzyni POMOCY!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Maximus
*
*


Dołączył: Jun 22, 2011
Posty: 14
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 21:38    Temat postu: PTS 3.8 Szalejąca elektryka po wymianie skrzyni POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem

Witam. To jest mój pierwszy post na forum, choć przeglądam go regularnie ponad 1,5 roku odkąd kupiłem PTS-a
Mój problem polega na tym że po wymianie skrzyni biegów( był wyjmowany silnik) i poskładaniu wszystkiego do kupy robiłem to sam z kolegą mechanikiem, oszalała elektryka/elektonika
1. Po włączeniu zapłonu odrazu działa nawiew ogrzewania, nie idzie tego wyłączyć ani zmienić kierunku nawiewu żaden przycisk sterowania ogrzewaniem nie działa.
2. nie działa obrotomierz ( prędkościomierz nie sprawdziłem bo jeszcze nie jeżdziłem autem ale podejrzewam że też nie będzie działać )
3. Świeci kontrolka ABS-U i rezerwy paliwa poziom paliwa pokazuje 2 kreski niżej maximum ( wskażnik zawsze pokazywał więcej połowy zbiornika ale rezerwa nigdy nie świeciła)
4. Nie włącza się wiatrak chłodnicy.
5. Po włączeniu świateł na odpalonym silniku cały czas brzęczy brzęczyk który sygnalizował zapomnienie wyłączenia świateł po zgaszeniu silnika.

wszystkie te funkcje/urządzenia działały normalnie przed wyjęciem silnika

składałem wszystko sam wszystkie wtyczki/masy/podciśnienia podłączone prawidłowo

Napewno trzeba sprawdzić wszystkie punkty masy tylko ile ich jest? i gdzie są może ktoś ma jakiś schemat?

Proszę o pomoc bardziej doświadczonych uzytkowników
Będę wdzięczny za każdą rade i pomoc!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maximus
*
*


Dołączył: Jun 22, 2011
Posty: 14
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem rozwiązany, było zwarcie na elektrozaworze w skrzyni...
_________________
był PTS. 3.8 V6 1995r Wersja US
był Dodge Grand Caravan 3.3 2005 LPG by Luky
jest Chevrolet Venture 2000 3,4 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group