www.asu.pl :: Zobacz temat - Kontrolka Od dlugich. Dodge G. Caravan(II) 00'
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kontrolka Od dlugich. Dodge G. Caravan(II) 00'

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Maxudosik
*
*


Dołączył: Oct 21, 2009
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 9:21    Temat postu: Kontrolka Od dlugich. Dodge G. Caravan(II) 00' Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki maly problem. Gdy kupilem Owe autko nie dzialaly mi swiatła dlugie. W koncu okazalo sie ze brak jest przekaznika. Zamontowalem przekaznik od Audi, gdyz akurtat taki posiadalem w domu. Problem polega na tym, ze swiatła dlugie mam, ale nie swieci mi sie kontrolka od nich. Pomyslalem ze moze byc ona przepalona, a wiec rozebralem ten plastik z konsoli u góry, aby dojsc do zaróweczek, poczym sie okazalo ze jest sprawna. Stad moje pytanie, czy wobec tego ze nie jest to przekaznik od Dodg'a/Chrysler'a tylko od Audi to moze nie swiecic kontrolka??

Pozdrawiam,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group