www.asu.pl :: Zobacz temat - Blokowanie nawigacji. Niemcy.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blokowanie nawigacji. Niemcy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 17:15    Temat postu: Blokowanie nawigacji. Niemcy. Odpowiedz z cytatem

Koleżanki córka jechała do Frankfurtu n/Menem, przejechała Kołbaskowo i na wysokości Berlina dostała do nawigacji informację, że ma nielegalne, pirackie oprogramowanie i po krótkiej chwilce nawigacja została zablokowana tak, że w tej chwili, nawet tu w kraju, nie można jej włączyć.
Mieli drugą zapasową, bo jechali pierwszy raz do RFN i po zablokowaniu pierwszej, włączyli drugą i po chwili znów to samo. Teraz mają dwie nieczynne nawigacje.

Żeby móc jakoś dojechać, podjechali pewnie gdzieś przy autobahnie do Media Markt i kupili nową z opcją j.polskiego za 120 euro, bez opcji, były po 50 euro.

Oprogramowanie mieli rzeczywiście nielegalne, wgrane na kartę SD.

Czy to możliwe, żeby tak się działo, że Niemcy ? blokują "takie" sprzęty ?

Jeśli tak, to bardzo ciekawie dzieje się na świecie.
Po trosze mnie to nie dziwi, gdyż właściciel w tym przypadku mapy, ma do niej pełne prawo i może dowolnie nią rozporządzać.
Ale jak ta technika poszła do przodu Confused

Ostatnio za Odrą byłem na początku grudnia i wtedy nic, ale z moją navi się nie działo.

Jestem ciekawy, czy wy też mieliście takie przygody w Republice Federalnej lub gdzie indziej w europie, czy może jednak zmyśliła sobie tę opowieść...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za nawigacja, i jaki program mieli wgrany na ta kartę SD?
pierwszy raz słyszę o takiej opcji zablokowania, sporo znajomych jeździ za granice na " piratach " i nic takiego nie mieli
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia, bo koleżanka, matka tej dziewczyny nie ma w ogóle pojęcia co to jest nawigacja Wink

Bardzo mnie to zdziwiło, bo ja też jeżdżę dość często do RFN i w moim przypadku, nic takiego nie miało miejsca.

Mam navi "Mio200" + automapę 2010r.
Miałem jechać na przełomie marzec/kwiecień, ale nic z tego nie będzie, może dopiero maj wypali.

Post umieściłem między innymi z uwagi na mój planowany wyjazd i związane z tym obawy, ale dzięki za włączenie się w temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może stara nawigacja a nowa mapa i się nawigacja zawiesiła Very Happy
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group