www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager '96- centralny raz jeszcze
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager '96- centralny raz jeszcze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mikol10
*
*


Dołączył: Jan 13, 2011
Posty: 15
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 13:47    Temat postu: Voyager '96- centralny raz jeszcze Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem z centralnym, który objawia sie napadami działania lub niedziałania. O tyle jest dobrze że auto otwiera sie zawsze, ale czasami przestaje zamykać. Przekaźniki sie załączają i od otwierania i zamykania-nawet zamieniałem je żeby je wykluczyć. Jak go trafi to chodzi wszystko dobrze przez dłuższy czas. Ciekawostką jest to że gdy kilkukrotnie szybko włączam naprzemian otwieranie i zamykanie, zamek zatrybi i jest znowu jakiś czas dobrze, chociaż ostatnio na coraz krócej. Nie mrugają mi też kierunkowskazy i nie ma sygnału dźwiekowego, ale to może być spowodowane brakiem syreny-nigdzie jej w komorze silnika nie widzę... Podejrzewam że gdzieś coś zaśniedziało i nie ma kontaktu. Nigdzie też podobnego uszkodzenia na forum nie znalazłem. Gdzie szukać błędu, bo rozbierać wszystko to trochę za duzo jak na naprawy pod blokiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group