www.asu.pl :: Zobacz temat - Czujnik stuków silnik 3.3 Voyager 97
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czujnik stuków silnik 3.3 Voyager 97

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbysio
*
*


Dołączył: Aug 07, 2010
Posty: 16
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 21:21    Temat postu: Czujnik stuków silnik 3.3 Voyager 97 Odpowiedz z cytatem

Witam, u mnie ten czujnik jest odłączony tak kupiłem samochód rok temu z odłączoną wtyczką. Z ciekawości podłączyłem wtyczkę i nie zauważyłem różnicy w pracy silnika oprócz tego, że samochód potrafił zgasnąć od czasu do czasu najgorsze, że w czasie jazdy...

Nie wyświetlały się też żadne kody błędów po takim zajściu, czy niespodziewane gaśniecie motoru jest wynikiem uszkodzonego czujnika, wymienić go? dlaczego gaśnie? czy jazda z odłączonym to ryzyko uszkodzenia silnika?, proszę o pomoc gdzie kupić taki czujnik, tylko ASO ?
_________________
Chrysler Voyager 3.3 97r


Ostatnio zmieniony przez zbysio dnia Sob Sie 07, 2010 21:42, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też wisi bo po wymianie silnika (na nowszy model) nie było go gdzie wpiąć. Czujnik po prostu nie rejestruje spalania stukowego i tyle.
Co do wpływu na silnik trudno powiedzieć - moim zdaniem bardziej jest potrzebny przy jeździe na etanolu.
_________________
DODGE Grand  Caravan SPORT 3,3 LPG model 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak z ciekawosci ma ktos zdjecie gdzie ten czujnik sie znajduje i wtyczka w 3.8 Town Country 96r?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zbysio
*
*


Dołączył: Aug 07, 2010
Posty: 16
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w 3.3 tak mniej więcej na dole silnika da się dosięgnąć nawet bez kanału od przodu auta.
_________________
Chrysler Voyager 3.3 97r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group