www.asu.pl :: Zobacz temat - pomoc części do amerykańskiego motoru suzuki madura 1200
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomoc części do amerykańskiego motoru suzuki madura 1200

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 22:36    Temat postu: pomoc części do amerykańskiego motoru suzuki madura 1200 Odpowiedz z cytatem

witam

Koledzy co prawda to nie forum o motorach , ale myśle że może uda się uzyskać pomoc z waszej strony. Co do mojego amerykańskieo auta nie mam problemów z częściami to jednak do motoru niestety mam. Motor to suzuki madura '84 1200 , produkowany tylko na stany i kanade. Jeśli miał by ktoś jakies mozliwosci pozyskac częsci do tego sprzętu to prosiłbym o pomoc, niestety u nas to nie możliwe, sprawdzałem wszedzie, a z tego co słyszłąem w stanach zaden problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakis miesiac temu widzialem bardzo ladna madure na allegro za cos kolo 4kzl ..moze warto by kupic taka jako dawce? choc z drugiej strony zbyt ladna byla na dawce...no a czesci jesli nie w polsce (motobazar w lodzi?allegro, to chyba tylko ebay w usa...jakbys cos potrzebowal to szukaj kolegi KUCZU na pl.rec.motocykle)
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 5:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Mieszkam w usa moge pomoc w zakupie czesci

Ostatnio zmieniony przez robisum1 dnia Sro Paź 08, 2014 5:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adriano
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 247
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0-o,wielkie dzięki w tej chwili maszyna stoi u szpeca, jaktylko będę wiedział co potrzeba to sie odezwe jeszcze raz dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
kulkagsx1200
*
*


Dołączył: Mar 03, 2006
Posty: 139
Skąd: ok.strzelina

PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.mrcycles.com/fiche_select2.asp?category=Motorcycles&make=Suzuki&year=1986&fveh=1882
tu masz strone sklepuw usa -znajdziesz tam kazda czesc w miare niedrogo. kolega kupowal dla mnie czesci u nich i przysylal mi -sprawdzona Wink
ale twoj motocykl wystepuje tam dopiero w roku 1986
_________________
 RAM 5.7 HEMI
eVo 1340 bobber
 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group