www.asu.pl :: Zobacz temat - VOYAGER 2,4 ASB 3 B po wymianie oleju szumi
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

VOYAGER 2,4 ASB 3 B po wymianie oleju szumi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bunio74
*
*


Dołączył: Oct 10, 2007
Posty: 8

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 21:01    Temat postu: VOYAGER 2,4 ASB 3 B po wymianie oleju szumi Odpowiedz z cytatem

Witam

Po zrobieniu: rozrząd + olej w ASB + paski zaczoł szumiec przy małych obrotach (a może przy wyższych po prostu nie słychac)

Wybieram się 1300 km na wakacje wiec zrobiłem co nalezy Pan mechanik do którego mam jako takie zaufanie wymienił olej przypuszczam ze do tej pory był ATF+3 (ma przejachane 86 tyś mil) obecnie został częściowo wyminiony olej ( bodajże 3,5 litra ?) + filtr na ATF+4 bo tylko taki był dostępny. Teraz jest jakiś cięzki metaliczny głos (moze niezbyt intensywny) ale bardzo mnie niepokoi narazie przejechalem jakies 300 km a mechanik do ktorego wrociłem (i ma pojecie o voyagerze - ale jak zauwazylem poza ASB-sam takiego ma w maualu) powiedzial jeździc do momentu kiedy zacznie sie cos wiecej dziac a ja sie zaczynam bac... ale faktycznie auto nie ma problemow z niczym poza tym szumieniem i to nie zawsze a biegi nawet lepiej wchodza

aaaaaaa stan oleju na zimnym i działającym w normie

Co to może byc ???? ma ktos jakis pomysl

Niestety od razu powiem ze mieszkam mocno na południowym wschodzie polski więc wizyta we wrocławiu odpada raczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny mechanik, a naprawi Ci auto za darmo jak coś sie zapsuje za pare tysięcy?
Z tego co ja wiem nie miesza się atf+3 i atf+4.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group