www.asu.pl :: Zobacz temat - Espace vs Voyager - na każda kieszeń
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Espace vs Voyager - na każda kieszeń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 20:49    Temat postu: Espace vs Voyager - na każda kieszeń Odpowiedz z cytatem

Oglądam i mnie śmieszy ile błedów oni robią. Skąd wzieli dla rocznika 99-00 silnik 2,2d, a 2,5 litrowy diesel wg nich jest amerykański.
Gdzie sie podzial silnik 3,8...
Gada gosciu że voyager jest drogi w zakupie i eksploatacji a po chwili plansza i narrator gada że tani. No niech sie zdecydują...
Juz tak mnie wkurza tvn turbo. Praktycznie przestałem oglądać ten program. Raz na dwa tygodnie coś obejrze i zaraz kolejna wpadka.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj bardzo wnikliwie oglądałem ten program. Błędów było co nie miara. Pomylili plansze z wykazem wersji silnikowych, tzn pokazali silniki z espace dla voyagera i odwrotnie. Tak jak Tomaj piszesz stwierdzili, że ten diesel jest z USA. Dodatkowo jak można mówić, że zawieszenie zniechęca do dynamicznego pokonywania zakrętów. To nie wyścigówka tylko Van... Jak można porównywać pojemność bagażnika GrandEspace z zwykłym Voyagerem? No i oczywiście rankingi bezawaryjności TUV i ostatnie w nich miejsce dla Voyagera. Zaczyna mnie wkurzać brak profesjonalizmu redaktorów z TVN TURBO.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Tomek coś dla ciebie.Wyślij do programu turbo jakiś referat podparty mocnymi argumentami o ich braku kompetencji ,bo masa ludzi ogląda takie programy a ci pseudo redaktorzy wciskają ciemnote widzom.Chyba ,że to co pokazują ma na celu promowanie marki europejskiej aby klienci negatywnie podchodzili do samochodów z USA.Albo zrobić wszystko aby ministerstwo utrudniło sprowadzanie tych samochodów. Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze,ze to jakas epidemia:)
w motorze tez probowali te auta porownywac:)
tu link :

http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6128
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę przyłączyć się do dyskusji.W/w pogrom Very Happy oglądałem tylko we fragmencie.Jak zobaczyłem, usłyszałem tego gościa /prowadzącego/ którego uważam za cieniasa, ani dykcji ani werwy, to ręce mi opadły Evil or Very Mad
Ale czy zauważyliście, że jeżeli piszą, mówią o "amerykańcach" to najczęściej tylko źle, niestety.Wraz z żoną, długo chorowaliśmy na cokolwiek co ma w nazwie Grand np.Voyager.wstrzymywaliśmy się jednak z zakupem, bo czytaliśmy tylko i wyłącznie złe recenzje.Kiedy zapadła decyzja o zakupie podjęliśmy procedurę zakupu Wink Rozpoznanie tematu, czyli: zaczepiałem użytkowników i pytałem jak z pojazdem.O dziwo, padały pochlebne opinie i zgodnie z zasadą, że im dalej w las, tym więcej drzew.Czytałem też opinie użytkowników na allegro.W końcu trafiłem na gościa który podał mi namiary na ASU.Po przeglądnięciu tych stron zapadła ostateczna decyzja-kupujemy.
Kupiliśmy Plymoutha G.V. 3,3l 1996r i jesteśmy SUPER ZADOWOLENI.
W tym aucie wymieniliśmy tylko tylne teleskopy kupione w serwisie merca w Słupsku.Kosztowały? Tak, tylko ~115zł/sztuka/oryginał.
W przyszłości też będziemy sie rozglądali za amerykańcami, oczywiście tylko z automatem /brak wcześniejszych doświadczeń z automatami/.
Osobiście uważam, że szkoda czytać i słuchać pseudo fachowców.
Faktycznie w TVN-Turbo raził!!! Evil or Very Mad brak dokładnego rozpoznania tematu.Kompletna amatorszczyzna!!!
Poszli na łatwiznę!!!
W TVN-Turbo oglądam tylko "pirata" i najchętniej czyniłbym to bez fonii bo komentarze są też żenujące Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nawet pasuje taka opinia - auta są tańsze przez to Wink
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dyletanci....
a tak swoja droga macie racje-ja tez juz kilka razy pisalem o tym,ze mam moralny dylemat: biegac z tym kagankiem oswiaty czy tez nie. przeciez tak naprawde nie zalezy mi na tym ,zeby na kazdym parkingu stalo po 5 takich aut jak moje,nie zalezy mi tez na tym ,zeby wzrosl na nie popyt-wzrosna ceny i kradzieze! niech jest jak jest-niech ludzie mysla,ze kosztuje to setki tysiecy,najblizszy serwis jest w detroit a srubki trza dorabiac na tokarce bo sa calowe i kreca sie w druga strone:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale najbrdziej podobają mi się współczujące spojrzenia właścicieli golfów 2. Jak dowiedziałem się od jednego z nich: "no bo to pali hektolitry i psuje się co chwilę... A poza tym jak można jeździć z automatem, przecież to odbiera całą radość z jazdy".

Przyznam, że jestem wśród moich znajomych pionierem. Jako pierwszy i jedyny kupiłem auto zza oceanu ale jak gdzieś jedziemy większą ekipą to wszyscy aż mnie błagają żeby wziął swojego Windstara. Później zwykle część męska naszego grona prosi o możliwość przejechania się chociaż przez chwilę. Mnie wtedy rozpiera duma bo wszyscy się zachwycają. Co ciekawe każdy później wraca do domu, wsiada do swojego opla czy vw i narzkając, że nie wygodne i mało miejsca nawet nie myśli o kupnie amerykańca. No cóż... ich sprawa.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest dziwne.Wiedzą co tracą i w ciągu dalszym tracą.Śmiać sie czy płakać Embarassed Crying or Very sad Confused Smile Very Happy Laughing, Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzą co tracą? eee.. to wszystko przeciez wg ogólnie panującej zasady:
daje dupy i krzyczy że gwałcą Very Happy
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
ArtoArto
*
*


Dołączył: Mar 03, 2008
Posty: 268
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
niech ludzie mysla,ze kosztuje to setki tysiecy,najblizszy serwis jest w detroit a srubki trza dorabiac na tokarce bo sa calowe i kreca sie w druga strone:)


Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Dobre... pozdrowionka
_________________
Dodge Grand Caravan Sport 3,3 - 2000r. - zagazowany

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group