www.asu.pl :: Zobacz temat - podgrzewanie foteli-nikt nie wie?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

podgrzewanie foteli-nikt nie wie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wkr
*
*


Dołączył: Apr 08, 2008
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 20:08    Temat postu: podgrzewanie foteli-nikt nie wie? Odpowiedz z cytatem

voyager 99 przestało działać podgrzewanie fotela kierowcy - czy ktoś wie gdzie może być jego zabezpieczenie. Przełożyłem przekaźnik od pasaźera ale to nic nie zmieniło (pasażera działa, kierowcy nie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno użyć funkcji szukaj?
Pod siedzeniem masz przekaźnik z elektroniką, kilka złączek, a z boku włacznik dwupozycyjny. Dodatkowo calość jest zabezpieczona termicznie żeby sie nie podgrzać za mocno. Możesz mieć zerwny przewód, uszkodzoną grzalkę - nie napisaleś czy nie działa siedzisko i oparcie, uszkodzony termik... przepalony bezpiecznik (nie pamiętam czy sa dwa osobne), źle kontaktujące zlacza...
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wkr
*
*


Dołączył: Apr 08, 2008
Posty: 2

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie - problem mam z umiejscowieniem tych bezpieczników (w skrzynce obok pedałów ani w komorze silnika nie udało mi się ich znaleźć, nie działa cały fotel, wyłacznik dwupozycyjny ok', złączki czyste, grzałek jeszcze nie przedzwaniałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group