www.asu.pl :: Zobacz temat - WINDSTAR 3,8 ROLKI PASKA WIELOROWKOWEGO
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WINDSTAR 3,8 ROLKI PASKA WIELOROWKOWEGO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Paź 28, 2004 8:37    Temat postu: WINDSTAR 3,8 ROLKI PASKA WIELOROWKOWEGO Odpowiedz z cytatem

zresztą innego paska tam nie ma .
byłem w trasie zaczeło popiskiwać myśle sobie pasek - ale zaraz wielorowkowy ? nie niemożliwe - no dobra sprawdzimy - 300 metrów od domu pasek pękł Sad dojechałem na akumulatorze do domku chyba tylko dzięki sile rozpędu Very Happy , diagnoza - zatarte łożysko rolki prowadzącej Sad w sklepie wołają po 240 zł Evil or Very Mad - terroryści browarek na myślenie wizyta u tokarza obrubka precyzyjna rolka zrobiona - z aluminium z wymiennym łożyskiem na zapince na wcisk Laughing rolka wieczna - łożysko jak sie rozleci to sobie nowe wstawie , kilka tygodni później znowu piski wrr sprawdzam - rolka napinająca ta z rowkami - znowu cena - decyzja znajomy dorabia mi tym razem taką samą rolkę ale z jakiegoś tworzywa nie wiem ebonit czy coś oczywiście łożysko na zapince wciskane działa do dziś Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lis 02, 2004 15:53    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

I to byl dobry pomysl ( najtanszy i najlepszy Very Happy ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiechuzg
*
*


Dołączył: Sep 23, 2005
Posty: 28
Skąd: Zielona GĂłra

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po uruchomieniu silnika Winiego z (szczególnie zimnego) okolic urządzeń napędzanych paskiego wieloklinowym słuchać szum, mielenie. Nie mam stetoskopu na na "ucho" nie mogę zdiagnozować czy hałas pochodzi od łożysk rolek prowadzących, napinacza, alternatora itd. Chciałbym zacząć od napinacza i ew. rolki prowadzącej. W związku z tym mam pytanie czy w napinaczu oprócz łożyska rolki może jeszcze coś się zużyć. Czy ktoś przerabiał regenerację napinacza i rolek, czy jest możliwa wymiana samych łożysk(bo niestety koszt nowego napinacza i rolek jest bardzo duży). Stawiam na napinacz,ponieważ dwa lata temu mechanik który robił mi góre silnika wspminał coś o potrzebie jego wymiany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group