www.asu.pl :: Zobacz temat - kody P0700 i P1684 pomocy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kody P0700 i P1684 pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
emil75
*
*


Dołączył: Dec 06, 2006
Posty: 10

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 17:57    Temat postu: kody P0700 i P1684 pomocy Odpowiedz z cytatem

mam dodge 3,3 l 2002 r pojawiają sie kody jak wyżej w tytule. Odłączenie klemy nie kasuje ich. Jak można je skasować co mogą znaczyć ! Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BZYKU
*
*


Dołączył: Nov 23, 2007
Posty: 291
Skąd: KOLNIK PLANET EARTH

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wejdz w wyszukiwarke wpisz "kody" na pewno znajdziesz.Pozdro
_________________
chrysler voyager 2.4 manual z sekwa!SUPERRR!!
A taki ladny!!!AmerykanCki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
trawoolta
*
*


Dołączył: Oct 01, 2007
Posty: 24

PostWysłany: Pon Lut 04, 2008 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem ten problem u siebie w caravan 99r.Niestety nie mam dla ciebie dobrych informacji.U mnie skonczylo sie na naprawie skrzyni asb.probowalem diagnozowac w aso i u paru innych mechaniorow bo blad wskazywal awaria sensora na 2 i 4 biegu. Ale po konsultacji ze znajomym ze stanow powiedzial mi zebym wyremontowal skrzynie.Pomoglo. Czyli wymiana podstawowych podzespolow naprawila problem.Koszt 2500 zl.Polecam fachowca z postu "dobry fachowiec"Jesli juz zorbiles ten problem to napisz jak sobie poradziles.Jestem ciekaw czy remont tez byl potrzebny.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group