www.asu.pl :: Zobacz temat - nowe radio - brak muzyki w głosnikach - pomóżcie!!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowe radio - brak muzyki w głosnikach - pomóżcie!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysiek_W
*
*


Dołączył: Nov 12, 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 20:28    Temat postu: nowe radio - brak muzyki w głosnikach - pomóżcie!!! Odpowiedz z cytatem

Witam!

Miałem radio Pioneer 2150 w moim Voyku. Zachciało mi się zmienić na 6900iB. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że montując nową kostkę nie mam dźwięku w głośnikach. Jak wróciłem stare radio dalej nic nie ma. Co może być nie tak? Poprzednio jak włączało się radio słychać było przełączanie przekaźnika - teraz tego nie ma. Może to jest powód? Ktoś może pomóc? Evil or Very Mad

(Instalacja była przerabiana przez jakiegoś domorosłego elektryka - brak oryginalnych kostek - wszystko na złączkach do elektryki. Kable podłączałem identycznie jak od starego pionka) Evil or Very Mad

Dziś ktoś mi podpowiedział, że glośnikow nie da się "zbadać" na miernik, bo są podłączone przez wzmacniacz. Czy ktoś ma widzę, czy któryś z pinów na oryginalnej kostce powoduje załączenie tego wzmacniacza, czy po prostu zwalił się jakiś przekaźnik??

2007-11-15
Temat można zamknąć - okazało się, że podczas odłączania starego radia odłączyłem również przewód załączający wzmacniacz, który jak się okazuje nie marnuje bez powodu energii z aku, ale działa wyłącznie wtedy kiedy działa radio - mądrze! Już kocham to auto Smile

pozdrowienia dla wszystkich co zaglądnęli na mój post, mimo iż nie pomogli .....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group