www.asu.pl :: Zobacz temat - Brak wolnych obrotów Pontiac TS 3,8 V6
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak wolnych obrotów Pontiac TS 3,8 V6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Pawulon
*
*


Dołączył: Sep 21, 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 7:22    Temat postu: Brak wolnych obrotów Pontiac TS 3,8 V6 Odpowiedz z cytatem

Mam Pontiaca 3.8 V6 '94 Jest to moje pierwsze amerykańskie auto jazda komfort rewelacja ale zdarzyło mi sie cos takiego. Pewnego dnia jak co rano odpaliłem potwora a on po wrzuceniu wstecznego biegu mi zgasł potem kilka razy próba odpalenia odpalił zarówno LPG jak i benzyna zatankowane. Start a on zaczyna kichac prychać i zgasł. Udało sie odpalić jazda dalej to samo. Dojazd 3 km z dusza na ramieniu udało się po powrocie z pracy to samo nie mogłem ruszyc z parkingu. Zaczałem podejrzewać skrzynię biegów. Serwis od skrzyń wykluczył te wadę powiedziano mi po teście hamulec gaz, ze nic się nie dzieje. Po trzech dniach szukania przyczyny w serwisie zabrałem go bo mi nerwy nadszarpnęli. Odbierając auto wsiadłem do niego odpaliłem i przejechałem 30 km bez zadnego problemu - myslałem, że ozdrowiał, ale niestety zimny prysznic znów to samo. Podkreslam, ze dzieje się to zarówno na benzynie jak i na gazie. Może któś jest w stanie chociarz w niewielkim stopniu ukierunkować mnie co może byc przyczyna awarii, niestety w Puławach nie ma profesjonalnego serwisu dla Amerykanów a nie chce oddawać go w ręce amatorów. Może coś wiecie help !!!! Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiri
*
*


Dołączył: Apr 09, 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwon tutaj to niedaleko od Ciebie a napewno beda wiedzieli co i jak 0817236247 a raczej bez podlaczenia kompa nikt ci nic nie powie a jak z kontrolka Check engine zapala sie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy masz wymienione swiece i przewody? filtr powietrza tez sprawdz. moze tez byc czujnik polozenia walu, ale zaczynamy od swiec i przewodow
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group